Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecserélnétek az 1éves iPhone...

Lecserélnétek az 1éves iPhone 5S-t iPhone 6-ra?

Figyelt kérdés

Megérné, vagy felesleges?

(Más telefont felesleges említeni/ajánlani, csak ez a kettő játszik nálam jelenleg.)


2015. aug. 20. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
én max akkor cserélném, ha valami hibája lenne...mondjuk az enyém már 2 éves lassan, de térerős gondjai vannak, emiatt gondolkozok azon, hogy feljebb váltok, lenne rá pénzem, de úgy vagyok vele, hogy egyenlőre jó ez még. ha nem lenne gondom vele, akkor mindenképpen maradnék 5S-en.
2015. aug. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várd meg a 6S-t. Ha jó lesz lehet én is elgondolkozom majd egy cserén, de 6-ra nem éri meg szerintem.
2015. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
felesleges, majd a 6s-re.
2015. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is a 6S-re várok, 6-ra felesleges most cserélni már csak 1 hónap és jön a következő:)
2015. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De gondolom sokkal drágább is lesz a 6S. :\

Úgy is meg fogja érni?

2015. aug. 23. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Több mint valószínű, hogy ugyanannyiba fog kerülni mint a sima 6 megjelenéskor.
2015. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!