Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitöl függ, hogy melyik...

Mitöl függ, hogy melyik cyanogenmod verziót tudom telepiteni a telefonomra?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy trend plus telefonom van és 4.2.2-es android van rajta. Ugyebár frissités nincs rá, de már nagyon meguntam.

Olvasgattam ezekröl a custom rom-okrol és mindenhol ezt a cyanogenmod-ot ajánlják. Olvastam még, hogy a cyanogenmod 7.1-es az andorid 4.2-nek felel meg. Na most akkor én egy cyanogenmod 8-at nem is birom telepiteni mivel az az andorid 3-ra épül, ami már nincs a telefonomra szabva?!



2015. aug. 22. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint a 7-es verzió még a 2.3-as rendszerre épült.

Igazából mindegy, hogy most mi van rajta meg az új milyen.

Ha találsz olyan romot ami jó a telefonodra akkor azt felteheted. Még akkor is ha 5.0-ás android az alapja.

2015. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És honnan tudom hogy a adot Rom jo-e rá?

Ugy hogy felrakom es ha látom sz*rul fut akkor rakok fel másikat?

2015. aug. 22. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nem tudod akkor szerintem ne csináld
2015. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol fellelhetőek a romok ott oda szokták írni, hogy milyen telefonra jó.

Vagy ha találsz egy fórumot ahol pont ezzel a modellel foglalkoznak akkor ott tényleg csak olyan romokat osztanak meg egymás között az emberek ami jó lesz hozzá.

Ha más készülékhez való romot használsz akkor el se fog indulni a telefon.

2015. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, utánanéztem, én csak egy portot találtam hozzá xda-n a CM11-et, de az teli van hibával, unstabil. Keress másik ROMot inkább, nem kötelező CM-el kezdeni. Én pl jobban szeretem az AOSP alapú ROMokat.
2015. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!