Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen az Iphone 5c?

Milyen az Iphone 5c?

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Régi, nemsokára elavult lesz.
2015. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem rossz, viszont iphonet 5S alatt nem eri meg venni... meg am is 8GB semmire sem eleg
2015. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó az még. Persze az 5S nyilván jobb, de árban is bő másfélszerese...

Az 5C-n is megy még szépen a legújabb iOS, frissítéseket is kap még, semmi gond vele.

De ne 8 gigásat vegyél, az kevés.

2015. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nehany honapja vettem egy 5C-t. Telefonalok, facebookozok, youtube, nehany jatek es altalaba fotozok (hozza valo lencsekkel). Nem hianyzik a Touch ID-s azonosito a home gombbol, eddig is elvoltam nelkule. A cel az volt, hogy iPhone legyen 200 ezer alatt 1-masfel ev hasznalatra. A 8 gigas tarhelyet ugy kuszobolom ki, hogy felhot hasznalok, jol megvalogatom mit hagyok rajta es zenet az iPad-en vagy az iPod Touch-on hallgatok.

Teljesen meg vagyok elegedve vele. Fiatalos, konnyu es megis csak 4"-es kijelzoje van, ami a 4esemhez kepest nagy elorelepes volt(termeszeten gyonyoru a kepe is, erosebbek a szinek).

Az akksija 1 napot kibir, ha nem mindig LTE-n nyomom.

Kulon tetszik, hogy rengeteg szinben elerheto.

Abszolut ajanlom, mivel potom penzekert jutsz hozza (En Telekom: 50 ezer, kozepesen jo csomaggal), de dobozosan mar 70 korul talalsz a hasznaltpiacon, nagyon jok azok is.

2015. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!