Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » B-tel garanciáról kinek...

B-tel garanciáról kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés

Már augusztus 6.-a óta ott van náluk szervizben a telefonom, ha minden igaz cellahibás az akkumlátora. Biztosan nagyon nehéz és hosszadalmas munkát igényel a kicserélése, gondolom konzultálnak a CERN tudósaival nehogy apró feketelyukak képződjenek csere közben.


Van valami időkorlát ami után reklamálni lehet? Készülékcsre vagy pénzvisszafizetés? Ne várják már el tőlem hogy hetekig telefon nélkül legyek mert ők szarnak az egészre..



2015. aug. 23. 15:46
 1/3 anonim válasza:
Na ez engem is érdekelne, mert hétfőn szeretnék rendelni tőlük egy galaxy s6ot.
2015. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Négyszer vittem vissza hozzájuk az Xperiámat, ez összesítve volt úgy 5 hónap. Végül ötödjére inkább javítottam saját magamnak. Mind a négy alkalommal a jack csatlakozó volt a rossz, illetve a második esetnél pixelhibás volt a kijelző, és sárgult.
2015. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.

És mindíg javítatlanul küldték vissza? Vagy csak a használattól mindíg ott romlott el?

2015. aug. 25. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!