Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igy is megérné megcsináltatni/...

Igy is megérné megcsináltatni/venni egy iPhone 6-t?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősömnek egy betörött képernyőjű iPhone 6-sa, a középső vezérlőgomb eléggé tropa, meg oldalt egy-két gomb be van ragadva. A hátlap per állapotban van, bedugtam töltőbe és bekapcsol (olyancsikok látsznak csak, más semmi).

Érddeklődtem csináltatása után, képernyőt kell cserélni, és még a vezerlőgombot is... És még ezenfelül az illetőtől meg is kéne vegyem a telefont.

Nem tudom hogy igy mennyire éri meg. Mivel én valami olyasmit számoltam, amiből simán tudnék új pöpec telefont venni.


2015. aug. 24. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 20 000 forintnál többet biztos nem adnék érte. De ha venni akarsz egy iPhone 6-ot akkor várd meg amíg kijön a 7 akkor valamennyivel biztosan lejjebb megy az ára.
2015. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A megcsináltatás pedig biztosan többe fog kerülni mint venni egy újat.
2015. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, utánanéztem én is, bár eléggé lappangóak az árak a csináltatása szempontjából: pl a képrenyőcsere lenne csak(!!) 45.000 ft...

És az a baj hogy nem lehet tudni esetleg még mi sérült rajta a letés közben/törés közben (ezt még a gazdája sem tudja). Ezenfelül még jönne ugye a gombcsináltatás.


Mellesleg nem vagyok oda az iPhone-okért, de tény hogy jó telefonok. Újat semmiképpen nem vennék, mert őszintén szólva nem fogok azért kiadni több 100.000-eket...

2015. aug. 24. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:
És azt is számold hozzá, hogy ha a "vezérlőgomb" az a home gomb, akkor a csere után a TouchID szolgáltatásokat nem fogod tudni használni (egy adott szenzor csak egy alaplapi chip-pel működik, az pedig nem cserélhető).
2015. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!