Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Lumia 640-es okostel...

Microsoft Lumia 640-es okostelefonom nem akar kikapcsolni, valaki, valamilyen tipp?

Figyelt kérdés
Most vettem, lemerítettem, feldugtam a kötelező 10- 12 órás töltésre és azt vettem észre hogy magától bekapcsolt,kikapcsolom és újra bekapcsol.

2015. aug. 24. 14:01
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Se lemeríteni, se 12 órát nem kell tölteni... Kikapcsolva nem is tudod tölteni.
2015. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, csak a régebbi telefonokat 12 órán keresztül kellett tölteni, meg azokat lehetett kikapcsolva is tölteni.
2015. aug. 24. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:

"lemerítettem, feldugtam a kötelező 10- 12 órás töltésre"

Na ezt nem kellett volna, ez csak ezer éve volt így, a mai telefonoknál még ártasz is neki ha teljesen lemeríted, és tölteni sem kell 12 órákat, csak addig amíg teletölti.

Csak használni kell.


Azért kapcsol be, mert töltés közben nem lehet kikapcsolni, ez minden Lumiánál így van.

Nem hiba.


Legközelebb jobban nézz utána mielőtt bármit csinálsz.

2015. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére még csak kb fél órája van töltőn úgyhogy idejében szóltál.Amógy azért nem tudtam mert nem mellékeltek hozzá magyar nyelvű útmutatót csak külföldit. Köszönöm a segítséget
2015. aug. 24. 14:09
 5/6 bp1985 ***** válasza:
Az gyanús, hogy nincs hozzá magyar nyelvű leírás. Gsm boltos cucc?
2015. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A T-mobilos-hoz sincs magyar nyelvű leírás.A telefonban a Lumia Súgó+tippek-ben találod meg.
2015. aug. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!