Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 vagy Huawei P8 vagy...

Iphone 6 vagy Huawei P8 vagy Huawei P8 lite?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Esedékes lenne már egy új telefont beszereznem magamnak szóval nekiálltam erőteljesen gyűjteni rá, de nem tudom melyikre essen a választásom. Na az androidot utálom mert akárhány telefonom volt mindegyik lassú volt és lefagyott, kidobott az alkalmazásokból és már idegbajos lettem tőlük :D Páromnak Iphone 6-ja van és imádom annyira szép és tökéletesen működik viszont nagyon nagyon drága. Mostanában a Huawei P8-at dicsérik nagyon annak ellenére hogy androidos és árban is kedvezőbb. Viszont a P8 lite meg csak méretben különbözik tőle árilag meg fele annyi szóval esetleg megosztanátok velem tapasztalaitokat, véleményeteket? :) Köszönöm szépen előre is!!! :)

2015. aug. 25. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a P8 lite meg csak méretben különbözik tőle"


Nem csak méretben, szinte mindenben kicsit meg van faragva.

Én iPhone 6-ot vennék, de ha nagyon drágállod, a P8 sem rossz, azon kevés androidos telók közé tartozik ami nekem is tetszik. A Lite-ot inkább hagyd.

2015. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KÁ ügynök00 ***** válasza:
42%
egy értelmü hogy huawei p8
2015. aug. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
P8 lite is egy nagyon jó telefon. Nem akad és elég gyors. Stabil.
2015. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
I6 Vagy Huawei P8.A lite minden szempontból rosszabb és nem csak méretben különbözik.
2015. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha utálod az androidot akkor ne vegyél semmilyen androidost.

Én Iphone-t nem veszek soha a koncepcioja miatt. Nem is fogok. Bár a P8 menüje iphone jellegű ezért imádom. Ezt nagyo eltalálta az almás gyártó!

2015. dec. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!