Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az LG G3 telefonna...

Szerintetek az LG G3 telefonnal jól járok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,nekem nagyon tetszik a teló,pénteken fogom megkapni.Tesóm tegnap kapta meg és neki csodásan működik a GTA San Andreas is elmegy rajta szaggatás nélkül.Van benne lézeres autófókusz, távirányító lassított felvétel is.A kezembe pont beleillik.Van egy nem is tudom milyen játék, az eddigi telóinkon meg a 2 tabunkon ( tesóm régi telóján (LG Optimus F6) meg mindenkettőnknek van külön tabja) mindegyik eszközön szaggatott mint az állat, és az G3-on nem szaggat, csodásan működik.Nekem ez lesz az első okos telóm mert eddig régimódi gombos volt.Tesómnét kipróbáltam és jól tudom kezelni.Fehér színben lesz nekem de tesómé is fehér de ez nem lényeges csak elmondtam:D

Annyira várom már a pénteket :3 amúgy tesóm azért kapta meg előbb mert alig volt pénzünk de előfizetésben megtudtuk azt az egyet venni ezért lesz nekem pénteken fizetéskor.:D fúú rohadtul örülök neki a kamerája is szuper.Jó lenne első telónak? Ám samsung galaxy tab3-om van tesómnak is samsung csak neki a 4 nem a 3

a válaszokat előre is köszönöm :3 :D

13/L

tesóm 18/F



2015. aug. 26. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem mondható annyira rossz készüléknek, de többnyire a kijelző háttérvilágításával (kissé kevés napsütésben), és főleg az akkumulátor kapacitása miatt szoktak sírni. Nem is csodálom, azt az 5,5"-os kijelzőt, és azt a QHD felbontást hajtania a processzornak, terheli ám.
2015. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére, átlagfelhasználóként nem rossz készülék.
2015. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
:D
2015. aug. 26. 14:38
 4/19 anonim ***** válasza:

Jól jársz vele, ha fényképezni, videózni akarsz, akkor is, nagy erőssége a kamerája.

Gondolkoztam rajta, hogy prédikálok neked egy kicsit, de majd úgyis megteszik a többiek:D

2015. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
mondhatod ,meghallgatlak :)
2015. aug. 26. 14:46
 6/19 A kérdező kommentje:
és igen ,videózni és fotozni jó sokat fogok vele, youtube-ra is töltök fel majd vidiket pl h a kutya fut ,de lassítva teszem fel :D állati lesz
2015. aug. 26. 14:46
 7/19 anonim ***** válasza:
eléggé akadós mert a QHD kijelzőt nem bírja kezelni a gyenge SoC-ja. Gondolom ezért ennyire olcsó.
2015. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
kb.90 zer Ft én nem nevezném olcsónak
2015. aug. 26. 14:58
 9/19 A kérdező kommentje:
ezer*
2015. aug. 26. 14:58
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem mondanám az SoC-t olyan gyengének:-) Ez van benne:


MSM8974 (GSM,CDMA,TD-SCDMA)

● Generáció/család: Snapdragon 800

● Csíkszélesség: 28nm

● Utasításkészlet: ARMv7

● Processzormag: Qualcomm Krait 400

● L2: 2 MB

● Magok száma: 4

● Órajel: 2,3GHz magonként

● GPU: Qualcomm Adreno 330

● Adatkapcsolat maximális sebessége: DC-HSPA+ Cat.28, LTE Cat.4

2015. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!