Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az LG G3 telefonna...

Szerintetek az LG G3 telefonnal jól járok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,nekem nagyon tetszik a teló,pénteken fogom megkapni.Tesóm tegnap kapta meg és neki csodásan működik a GTA San Andreas is elmegy rajta szaggatás nélkül.Van benne lézeres autófókusz, távirányító lassított felvétel is.A kezembe pont beleillik.Van egy nem is tudom milyen játék, az eddigi telóinkon meg a 2 tabunkon ( tesóm régi telóján (LG Optimus F6) meg mindenkettőnknek van külön tabja) mindegyik eszközön szaggatott mint az állat, és az G3-on nem szaggat, csodásan működik.Nekem ez lesz az első okos telóm mert eddig régimódi gombos volt.Tesómnét kipróbáltam és jól tudom kezelni.Fehér színben lesz nekem de tesómé is fehér de ez nem lényeges csak elmondtam:D

Annyira várom már a pénteket :3 amúgy tesóm azért kapta meg előbb mert alig volt pénzünk de előfizetésben megtudtuk azt az egyet venni ezért lesz nekem pénteken fizetéskor.:D fúú rohadtul örülök neki a kamerája is szuper.Jó lenne első telónak? Ám samsung galaxy tab3-om van tesómnak is samsung csak neki a 4 nem a 3

a válaszokat előre is köszönöm :3 :D

13/L

tesóm 18/F



2015. aug. 26. 14:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"mondhatod ,meghallgatlak :)"


Ez nem a te döntésed, hanem az enyém. Ha úgy döntök és leírom, úgyis látnád.:-)

Tök egyértelmű, miért írtad ki a kérdést, de nem piszkállak, úgyis mindjárt vége a vakációnak. :-)

2015. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
jolvan,nem kell ennyire felkapni a vizet
2015. aug. 26. 15:24
 13/19 anonim ***** válasza:

???


:DD

2015. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
de akkor megéri vagy nem?:D
2015. aug. 26. 15:53
 15/19 anonim ***** válasza:

"Nem mondanám az SoC-t olyan gyengének:-) Ez van benne:


MSM8974 (GSM,CDMA,TD-SCDMA)

● Generáció/család: Snapdragon 800 "


De a QHD-hoz baromi kevés. Ha elolvastad a válaszom és értelmezted volna akkor megspóroltad volna ezt a felesleges hozzáröffenést.


"kb.90 zer Ft én nem nevezném olcsónak"


ennyiért középkategóriás telót kapsz, a 300 ezres iphone 6hoz képest olcsó.

2015. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
megéri a teló vagy sem???ez a kérdés
2015. aug. 26. 20:44
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha ennyire boldog vagy tőle, mindenre szuper, amire használni akarod, és a szüleid ki bírják fizetni, akkor igen. Ár-érték arányban kifejezetten jó telefon.



13 évesnek amúgy minek kéne 300 ezer forintos iPhone 6? (Ez a kérdés a nagyarcú válaszolónak szólt.:-))

2015. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát ja,amugy nekem az iPhone 6 nem is annyira tetszik az LG G3-nak még a kijelzője is nagyobb ,én nekem nem kell iPhone ,és részletfizetésben vesszük mindkettőt
2015. aug. 26. 21:12
 19/19 A kérdező kommentje:

15.válaszolónak:

Nem mindenkinek az anyagi helyzete engedheti meg, hogy iPhone 6-ot vegyen képzeld, én 300 ezret nem adnék egy telefonért max 100-at ,de ha neked van pénzed akkor vegyél magadnak!:)

2015. aug. 26. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!