Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen szolgáltató...

Szerintetek milyen szolgáltatóra váltsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval van nekem egy 30-as feltöltő kártyám, de az Alcatel Idol 3 telefonomat ki szeretném függetleníteni, és más szolgáltatóra szeretnék váltani!

Hogy miért? Mert a T-Mobilnál elég gyengék a havidíjas internet lehetőségek és a megadott adatmennyiség hamar el is fogy, Vodefone felé húz a szívem mert ott hogy ha feltöltöm 3500Ft-al akkor kapok 3GB felhasználható adatmennyiséget és vodefone perceket azok mellett hogy a 3500Ft-ot le is beszélhetem!

Tudnátok nekem mondani ilyesmi tarifacsomagokat a másik 2 szolgáltatótól is mint pl a Vodafone mostani ajánlata?



2015. aug. 26. 18:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy a telenornál van a HiperLike feltöltő kártyás csomag, és az nagyon megtetszett benne hogy a facebook korlátlan, akkor ugye úgy korlátlan hogy ha képeket megnézem akkor a maradék 100mb-ot nem veszi le hanem az egyéb internetezésre használható fel!
2015. aug. 26. 19:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Tízen nem tudom hány éve vodás vagyok, teljesen elégedett vagyok vele. Most is adtak nyárra 3gb-ot amit szeptember 30-ig használhatsz fel. Meg úgy nagyon más választás nincs, a Telekomnak nincs térereje, a telenorra panaszkodnak hogy drága plussz itt nincs nagyon térereje, így maradt a vida, annak van mindenhol lefedettsége. Ja és 100 mb semmire sem elég. Itt vehetsz plusz adatot: 100mb 500ft, 1gb 1500ft. Én elégedett vagyok.
2015. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és a vofafonnál van 500mb-os csomag?
2015. aug. 30. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen van.
2015. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!