Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a BlackBerry Passport telefonról?!

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a telefon, viszont merőben eltér az eddigi készülékeimtől /Samsunk, LG/. Legfőképp a letölthető alkalmazások érdekelnének; teszem azt ugyan úgy játszhatok pl. egy Pixword-el, mint az androidos telefonokon?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. aug. 28. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
BlackBerry-ből a létező legjobb, nagyon szuper hardveresen, ez alapján pedig az árát is megérné! Viszont: nem tudom, hogy a BlackBerry World-ből mik tölthetők le, és a BlackBerry saját rendszere nem tesz akkora előrelépéseket, mint az Android, a Windows Phone, vagy az iOS, amik frissítésének van látszatja. Kihalófélben lévő rendszer!
2015. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A BlackBerry Passport nagyon jó telefon. Ennek ellenére a BlackBerry operációs rendszere egyszerűen kezelhető és a "gesztusvezérlésen" alapszik. Hiába nagyon jó telefon, de a legtöbb BlackBerry a játékokból egyszerűen kidob, megszakítja valamilyen hibaüzenettel, és túl sok alkalmazás nem érhető el rá.


Egy Androidos készülék sokkal jobb lenne játékok, és alkalmazások telepítésére. Neked akarok jót! :)

2015. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Verac ***** válasza:
100%

Egyetértek a fentiekkel a Passport egy kiváló telefon, a fentiekhez még hozzátenném, hogy már régóta elérhetőek az androidos, a Google Play Szolgáltatásokat nem használó alkalmazások telepítése, valamint a BB10.3 rendszernél már alapból megtalálható az Amazon AppStore melyből bizonyos appokat be lehet szerezni...


Mivel nem rendelkezem ilyen készülékkel, igy szvsz legokosabb lenne olyan emberékkel beszélni erről, kik napiszinten ilyet használnak, pl a Mobilaréna Passlorttal foglalkozó tesztjének fórumában...


Teszt:

[link]


Fórum:

[link]

2015. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek a válaszokat! :)

Egy olyan kérdésem lenne még, hogy az interneten azt olvastam, a magyar szolgáltatók kivették a választékból a kanadai készülékeket. Én alapból T-mobileos vagyok, szerintetek tényleg nem tudnék náluk venni?! Rendelős oldalakat láttam ugyan, de jobb szeretném személyesen átvenni.

2015. aug. 28. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon, rendelés nélkül ezt tartom a legjobbnak:


[link]


Megbízhatónak tartom a hasznaltgsm.hu-t, és új készülékeket is árulnak. Más oldalt nem tudok sajnos, remélem segítettem :)

2015. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt van egy új, T-Mobile-os készülék :)
2015. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez tényleg nagy segítség! :)

Még annyit ha meg tudna mondani nekem valaki, hogy Magyarországon is van-e "fekete péntek", és ha igen, akkor melyik üzletekre vonatkozik, azt nagyon megköszönném!?

2015. aug. 28. 17:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy olcsóbban adják, vagy hogy? (Bocsáss meg, amerikai "Népszokás" (?), nem tudom mit jelent pontosan.)
2015. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy új Passportnak nagyon jó ár a 135 ezer forint, de van 100 ezer körül is :)
2015. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, a "fekete péntek" kb. mindig karácsony előtt van egy hónappal, és ilyenkor akár 60 % engedmény is van a műszaki cikkek megvételekor, legalábbis külföldön. Azt sajnos nem tudom, hogy ez itthon hogy és hol működik. Pláne úgy, hogy ugye ahogy az már elhangzott, kedvezmény nélkül sincs csak 130E környékén, szóval ezért vagyok bizonytalan, hogy ilyen árkategóriában is van-e akció.
2015. aug. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!