Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem az Iphone5s-hez kábelt...

Vettem az Iphone5s-hez kábelt a töltőm az eredeti angol de nem gyári a kábelem ezzel lehet hogy megölhetem a telóm?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kivéve ha lóbálod 5 emelet magasan és lecsúszik róla, az adapterre kell figyelni, h egyezzen, de mostanában már majdnem mind egyforma
2015. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, sőt ha nem vigyázól, az egyik este a sötétben akár fejbe is lőhet...
2015. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

viccet félre emberek :)

utángyártott adatkábelre hártlis az iphone, egy idő után nem fog tölteni, vagy amíg töltőn van, nem lehet a kijelzőn csinálni semmit vagy nem tudod szinkronizálni - nekem az eredeti adatkábelen (ami durva összeg egy zsinórért) kívül csak kizárólag az energizer kábelt fogadta el. Az is 5ezer, ebayen 200 forint kb. összegért is lehet venni, elvileg "eredetit", de az sajnos sanszos, hogy nem jó, x idő után többe fog kerülni, ha mindig cserélgeted, mint ha eredetit vennél. de sajnos ez van.... Otthon van egy köteg ilyen zsinór, vagy a fejénél jött le vagy máshol tört ketté vagy csak szimplán nem működik v akad - egy energizer (mondom az eredeti után ez a legjobb) simán lepipálja az egészet.

2015. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3as köszi még a teló nem jelezte h nem lenne jó de megfogom fogadni a tanácsodat
2015. aug. 29. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!