Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet kapni olyan mobilt,...

Lehet kapni olyan mobilt, aminek alap funkciói vannak csak, kompakt, hatalmas akksija van, azaz több hétig van készenlétben?

Figyelt kérdés

Csinálhatna valaki egy mai szemmel basic telót, aminek ebből fakadóan a rendszerchipje nagyon kis helyet foglalna el, a telefon vékony lehetne de ugyanakkor erős.


hatalmas akkumulátort lehetne beletenni, ami kihajtaná a telefont több hétig is.


mondjuk lehetne benne 3G modem is, erősebb antenna, stb.


email kliens, monokróm kijelző


nos?


2015. aug. 28. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy Siemens M35-öm, rendeltem egy belevaló de korszerű aksit, és még 3 hét után sem merült le.
2015. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 E1D1E ***** válasza:
53%

Az újjab androidos készülékekben van egy olyan funkció, hogy ultratakarékos mód.

Ez fekete-fehérré tesz a kijelzőt, kikapcsol minden felesleges folyamatot. Csak az alap működik: lehet vele telefonálni, SMS-ezni, ébresztőt beállítani, internetezni Wi-Fi vel és jegyzetet írni.

Nekem egy 2100mA-es akum van teljessen feltöltve a teló azt írja ki, hogy még 11,8nap van hátra.

2015. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

DE miért nem lehet egy ténylegesen kompakt telefont csinálni?


aminél nem para ha leejted, mert nincs batár nagy kijelzője sem, stb.


lenne az egész vagy 80-90 gramm egy 3000mAh akksival


ami akár egy honapig is hajtaná készenlétben


nyilván sajnos a beszélgetési időt nem lehetne nagyságrendekkel növelni, max ha 2G-re lenne eröltetve a teló

2015. aug. 28. 18:51
 4/4 E1D1E ***** válasza:
53%
Így biztos több pénz folyik be nekik az elhasználódott alkatrészek cseréjéből és az áramszolgáltatóknak a folyamatos töltögetésből.
2015. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!