Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafonnál, ha lefogy a havi...

Vodafonnál, ha lefogy a havi adatforgalom, utána belassul a net, vagy nincs tovább semmilyen net?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 08:51
 1/4 anonim válasza:
Csak belassul, de használni csak Opera Minivel tudod, mert egyébként pampog.
2015. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Vodafone-nal vigyázz. Ha nem kapnak pénzt újra és újra, rendesen "kib.sznak" az emberrel, náluk nincs kecmec. Annyira belassul sajnos, hogy alig lehet használni, ahogy az előttem szóló említette, Opera böngészővel még elfut. :)
2015. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem érdekel, vagy már ki is használtad, de azért megemlítem, hogy szeptember harmincig van náluk akció. Ingyenes aktiválni lehet plusz 3 gb adatforgalmat.
2015. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, van 3 GB adatom, csak az van, mert új ügyfél vagyok és nem tudtam, hogy mi van utána.
2015. aug. 29. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!