Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 4 magos processzorbol miert...

A 4 magos processzorbol miert csak 2 mag fut?

Figyelt kérdés
Az unokatestverem telefonjan a CPU-Z azt mutatta, hogy 2 mag mukodik, ketto meg nem (azt irta mellettuk, hogy stopped). Nos a kerdeseim: Miert nem mukodik az a 2 mag es, hogy hogy lehet mukodesre birni oket?

#Core #négymagos #4 magos telefon #tobb magos telefon #MULTI CORE
2015. aug. 30. 14:06
 1/5 E1D1E ***** válasza:
Ez ha jól tudom azért van, mert a teló energiatakarékosság miatt csak anyi magot használ amenyire feltétlenúl szüksége van.
2015. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugalmi állapotban kikapcsolja az éppen nem használt magokat, szükség esetén mindegyik működni fog
2015. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es nincs ra mod, hogy csak ugy bekapcsoljuk, ha nem is hasznaljuk?
2015. aug. 30. 14:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek, csak többet fogyasztana és kevesebbet bírná akkuról, ez jól ki van találva, nem lesz tőle lassabb, mert csak nyugalmi állapotban kapcsolja ki a magokat
2015. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

minek akarod bekapcsolni? nem lesz gyorsabb. ha kell úgy is bekapcsolja.

nekem 8 magos a telefonom de csak 4 ment miközben ezt a programot használtam.

2015. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!