Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi foglal az IPhone-omban...

Mi foglal az IPhone-omban 9GB-ot? Többi lent

Figyelt kérdés

32GB-os Iphone 5s-em van.

Fogalmam sincs, hogy mi az a 9GB mennyiségű "egyébnek" feltüntetett a fehér sávon, ahol meg tudom nézni még mennyi foglalt memóriám van.

Sajnos ennél jobban nem tudom elmagyarázni.

Eléggé megijeszt, mivel a zenéim 4GB-ot foglalnak, a képeim 6GB-ot foglalnak, szóval nincs ötletem mi lehet az. Előre is köszönöm.:)



2015. aug. 30. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Arra még csak véletlenül se gondolj, hogy az op rendszer is foglal valamennyi helyet...
2015. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oprendszer 4GBt fogyaszt. Egyéb - kattints rá és hátha kiadja.
2015. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az tartalmazza a legtöbb felhasználói adatot, de előfordulhat töredékfájl, szemét is, ha az ember 1-2 éve használja már.

ez tartalmazza például az üzenetekben, e-mail-ekben lévő mellékleteket is.


van gépre telepíthető alkalmazás, phoneclean a neve.

[link]

ha nagyon zavaró, akkor ezzel végülis csinálhatsz egy tisztítást, de sok értelme nincs, mert ha 0,5-1 gigát ha nyersz is, egy része úgyis visszajön, például ha facebook-ot megnyitod, ugyanis a gyorsítótárat is ebbe az egyéb részbe tölti be.

2015. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne! Ne! Nekem AVG (Tisztán legálisan volt meg) és rajta hogy iphone tisztítás, 4semet tiszítottam le vele, volt vagy 2 GB-nyi szemét rajta. Semmit sem javult! Nem romlott de ugyanúgy akadt mint előtte- fölösleges, ugyanúgy visszajön minden, ahogy előttem írták. gyorsítótárat is lehet törölni (illetve abból a cuccokat) de nem érdemes. ja bocs, de nem JB-s a telefonod?
2015. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!