Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Láttam egy euronics újságban...

Láttam egy euronics újságban hogy egy tablet 512 MB ram al 5.1 es anroiddal fút. Szerintetek akkor az én alcatel pop d1em re mért nem lehet letölteni ha a ram elég hozzá?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 19:19
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:

Attól, hogy egy tabot 5.1 - el adnak ki, még nem jelenti azt, hogy egy régebbi alcatel telefonra is kiadták már ezt a verziót


Szépen megvárod, amíg a gyártó frissít, vagy keresel a neten egy átportolr, lollipop alapú Custom ROM-ot

2015. aug. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt írtad várjam meg amig a gyátó frissít de a gyártó azóta miota gyártotta csak egyszer adott ki frissítést úgyhogy nem valoszinű hogy ad ki rá mégegy frissítést mert alsó kategóriás.Van esély hogy frissíti 5.1 re?
2015. aug. 31. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert nem csináltak rá olyat. Azért nem csináltak, mert ez egy olcsó telefon, eladták, nem költenek rá tovább. Főleg ha jól működik. Mit várnál az 5.1-től, Nem lenne jobb semmivel, nagyobb lenne a verziószám, ennyi. Sok telefonnak meg romlik a teljesítménye a "frissítéstől". Itt kérdezősködnek, hogyan lehetne visszacsinálni.
2015. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz
2015. aug. 31. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!