Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4ről hogyan tudom a...

Iphone 4ről hogyan tudom a kitörölt smseket véglegesen kitörölni? Tehát hogy senki ne tudja visszanézni. A választ kérlek "parasztnyelven" mert nem vagyok otthon az ilyenekben.

Figyelt kérdés

#iPhone 4 #sms végleges törlése
2015. szept. 1. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A törlés végleges, honnan szerenéd még törölni?
2015. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy ha kitöröljük az csak számunkra van kitörölve, de igazából rajta marad az eszközön. Ehhez kellene valami okosság hogy valahogy azt lehessen megtalálni és törölni.Olvastam azt is,hogy pl.eladjuk a telónkat nem elég a gyári visszaállítást megcsinálni mert aki ért hozzá vissza tudja az adatokat keresni a telón.Sajnos én nem értek hozzá de nézz utánna neten:)
2015. szept. 2. 06:55
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt egy link hátha így jobban megértitek mit akarok :)

2015. szept. 3. 08:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha már linkelted, végig is olvastad? :-) Az iPhone hardveres titkosítást használ a fájlrendszeren, így ha még vissza is lehet bármit olvasni róla, az egy értelmezhetetlen adathalmaz. Ezt a funkciót ráadásul nem is lehet kikapcsolni.


Ha olyan fontos neked, hogy tényleg senki ne állíthasson vissza róla adatot (ez esetenként nagyon sok idő, drága mulatság), akkor ha már nem használod a telefont, ne add el (iPhone 4-et úgysem vesz a kutya sem), hanem egyszerűen semmisítsd meg. Ezt szokták bizonyos cégek a szerverekből kihulló merevlemezekkel is csinálni, ennél biztosabb módja nincs a törlésnek :-)

2015. szept. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mint a kérdésben is odaírtam nem értek hozzá,nyilván ezért is írtam ide. A másikfele pedig hogy nem az eladás miatt kérdeztem, hanem nem szeretném hogy utánnam nyomozzanak. Az iphone rendszere pedig új nekem. Nem lehet mkndenki zseni...;)
2015. szept. 3. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát most hogy ezt így írtad, szerintem így tűnsz érdekesnek a hatóságok számára. Szerintem a kutya nem foglalkozott volna a te telefonoddal de így már érdekesnek tűnhet.
2015. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaa engem nem a hatóság érdekel, hanem van olyan ismerősöm akit nem szeretnék hogy beletúrjon a telómba. :)
2015. szept. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!