Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Milyen telefont ajánlanátok Samsung helyett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1,5 évvel ezelőtt vettem (my bad..) egy Samung Galaxy Trend Plus-t. A gut megüt tőle, mostanra nagyjából már az őrületben kergetett. Biztos vagyok benne, hogy egy kis tisztogatással helyre lehet hozni, de nem akarok már foglalkozni vele. Külsőre teljesen jó, megkímélt állapotú.


Mennyi az esélye annak, hogy ha beviszem egy GSM üzletbe, adnak helyette egy hasonló árkategóriás, de jobb telefont (mondjuk talán, ha nem Samsung, akkor már jobb).

Hogy ne induljak neki teljesen felkészületlenül, tudna nekem valami segíteni abban, hogy milyen készüléket kellene ehelyett keresnem / találnom.


Köszönöm!


2015. szept. 1. 12:19
 1/1 anonim válasza:
szerintem az lg jobb. de az sem valami strapabíró. ha olyat szeretnél ami sokáig jó akkor a microsoft lumiákat ajánlom ( nokia , microsoft ugyanaz )
2015. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!