Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok...

Melyik telefont ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés

Nincs rá sok pénzem, ezek épp, hogy beleférnek, de nem tudok dönteni. Igazából csak telefonálni kell illetve néha netezni rajta (facebook,viber stb..) esetleg, ha van olyan pillanat, hogy unatkozok valami játékot játsszak vele. Ritkán veszek telefonokat, amíg csak ki tudom húzni eggyel addig ki is húzom, a lényeg, hogy legalább 1-2 évig (de inkább 2 évig) telefon legyen!


Erre a háromra gondoltam:


- ZTE Blade Q Mini

- Allview P4 life

- Evolio M4 Magic


A helyemben, hogy döntenétek? Indokoljátok is meg.

Igazából nekem az Allview tetszik, de nem ismerem ezt a telefont és a márkát sem, így a hibát is sem és még ha nem is sok pénz, de nem szeretném feleslegesen kidobni.


2015. szept. 2. 17:16
 1/1 nemenek válasza:

ez az oldal nagyon jo a figyelmedbe ajánlom mert majdnem minden telefon megtalálható... a zte sokkal jobban lett osztályozva az allviewhoz képest szval az allviewt nem ajánlom.

[link]


[link]


a másik telefonrol sehol sem találtam tesztet...

2015. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!