Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Windows Phone?

Gyevickie kérdése:

Android vagy Windows Phone?

Figyelt kérdés

Szeretnék új telefont venni, de nem tudom eldönteni, hogy milyet. Jelenleg Alcatel OT 995 Ultra-m van, Android 2.3 rendszerrel. Amiért váltani szeretnék: állandóan belassul, lefagy. Már mindent csináltam vele, gyári beállítások, hard reset, ram tisztító app, nem lesz jobb. Kezdem elveszteni a bizalmam az Androidban.

A Windows-os telefonok milyenek, mennyire használhatóak? Vannak hibái, buktatói? Amire nekem kéne: hívás, sms, gmail, esetenként net wifivel. Nem akarom elkapkodni, nem szeretném megbánni végül.



2015. szept. 6. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az iOS-ről mi a véleményed?
2015. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
52%
az android sűrűn lefagy
2015. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

iOS-t nem ismerem, sosem volt a kezemben olyan telefon. Mondjuk Windows-os sem. Az iPhone nekem nagyon drága.

Maximum 40 ezret tudnék rászánni és 5" alatti méretben szeretnék.

2015. szept. 6. 14:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp Windows.

Androidos telefonok 100e fölött használhatóak, de még ott is akadnak fagyások. 40-ért pedig konkrétan használhatatlan, állandóan lefagy, kilép, kikapcsol.


Lumiák ellenben nagyon jók, árérték arányban a legjobb. Nem fagy, nem akad. 5" alatt pedig sztem nincs is olyan ami több lenne mint 40e.

Nekem lumia640 van, ez 5"-os. 45 újonnan, függetlenül.

2015. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Amit most néztem, az a Blackberry. Találtam is 40 alatt, igaz kicsit régebbi.

Tesómnak, apámnak BB van, nagyon meg vannak vele elégedve. Míg Androidos volt nekik mindennap szidták...

2015. szept. 6. 15:24
 6/11 anonim válasza:
A Windows Phone sokkal jobb. Volt már sok androidom,mindegyik lefagyott,meg minden bajuk volt..Most van az első Windows Phone telefonom,de sokkal jobb tényleg.Igaz az kevesebb alkalmazás van rá,mint androidra,de ezekre a dolgokra amikre te akarod hasznlni tökletes.:)
2015. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4 Azért ezzel vitatkoznék. 70ért már lehet venni használható androidos telefont újonnan, használtan még olcsóbban is kapsz.

Kérdező: Hidd el, az hogy a gyártó nem tudta rendesen optimalizálni, nem az Android hibája. Vegyél Nexust vagy motorolát,azzal nem lesz ilyen gond.

2015. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Alcatel ot 991-ről váltottam lumia 640-re. A wp-ről köztudot, hogy nem esznek sokat. Nekem az elején kicsit fura volt, de meg lehet szokni. Amit fent: írtál sms hívás, azt minden telefon tudja. A gmail meg böngészőn keresztül tudod elérni. De biztos, hogy csak erre szeretnéd használni a telefont? Mert a jelenlegi "gond" a wp-nél az alkalmazások hiánya...
2015. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

wp-nél nem kell böngésző a gmail-hez, azonnal jelzi az új mail érkezését amint net kapcsolat van.

Androidom rendszeresen felejtette-el jelezni hogy emailem van, illetve hiányosan szinkronizált. Rendszeres volt hogy telefonrol néztem nem volt új emailem, ha gépről beléptem akkor volt vagy 10. Ilyet wp-nél nem tapasztaltam

2015. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Ez valszeg szinkronizációs hiba, nekem még soha nem fordult elő...
2015. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!