Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri majd...

Szerintetek megéri majd iPhone 5S-t 6S-re cserélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsian várom a véleményeket.

Megmondom őszintén a 12MP kamera meg a ForceTouch amiket mindenhol olvasni nem nagyon érdekelnek, ellenben a 2GB RAM-al.

Hiányoznak az iOS5/6-os idők amikor 512MB RAM-ban kis millió dolog elfért, most meg iOS 8-on ha 5-6 nagyobb app nyitva van akkor meg is telt az 1GB RAM. Kicsit frusztráló.


Nyomkodtam a sima 6-ot nem győzött meg, hogy váltsak.

Ti mit vártok az új készülék(ek)től?



2015. szept. 6. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lesz. Én is ezt tervezem :) engem sem izgat a kamera, mert az eddig is jó volt. a forcetouch érdekes, de nem amiatt fogom megvenni.
2015. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 5S minimum 2 évig még bőven használható, én nem váltanék.
2015. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
100%

"Hiányoznak az iOS5/6-os idők amikor 512MB RAM-ban kis millió dolog elfért, most meg iOS 8-on ha 5-6 nagyobb app nyitva van akkor meg is telt az 1GB RAM. Kicsit frusztráló.

"


640k mindenre elég lesz...

2015. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan nem cserélném le (ha utánam vágnák, akkor is elgondolkodnék).


Az 5s tökéletesen elég, mondjuk én nagyobb app-okat nem használok, de ha használnék is, ez nem android, nincs igazi multitasking, ha kell a memória, kivág valamit a cache-ből, és kész. Szerintem sokat nem gyorsít rajta, ha nem a memória cache-ből, hanem flash-ről tölti be (újra) az alkalmazást, én legalább is nem vettem észre.

2015. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!