Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefon csere előtt...

Nokata kérdése:

Androidos telefon csere előtt állok. Van egy-két kedves játékom. Az ok, hogy letöltöm újra a "play-ről" de az adott évek alatt szinteket, honnan tudom lementeni és áttenni a leendő telefonomra? Nem rootolt, csak normális megoldások. Üdv. : Kata

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ilyesmi miatt.

Nem fog menni.

2015. szept. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. De valahova csak készít mentést? Valahonnan csak tudja, hogy 120-ik szinten vagyok. Olyasmire gondoltam mint a PC-s játékoknál a "save" mappa ...
2015. szept. 7. 08:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen olyan backup programot keresek, ami az androidos játékom adatait (elért szinteket) és beállításait is menti nem rootolt Samsung telefonról. Kisebb telefonomat cserélném nagyobbra, de kedvenc játékaimat nem kezdeném előröl.
2015. szept. 7. 08:47
 4/4 AceHardlightHUN válasza:
Az sd kártyákon van Android Mappa MIND A KETTŐT mentsed le, majd miután ujra feltetted a játékokat akkor azokat rakd fel! FIYGELEM!! Amelyik a Belső Tárhelyen volt azt oda is kell visszarakni! ez fontos mert crashelni fogy a telod
2015. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!