Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány gramm szemét keletkezik...

Hány gramm szemét keletkezik egy átlagos súlyú telefon gyártásánál?

Figyelt kérdés
telefon,hulladék

2015. szept. 8. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Őszintén fogalmam sincs, nem láttam még telefon gyártási folyamatát.

Viszont egyéb gyártási folyamatokat szoktam nézni a Hogyan készült-be és az a megfigyelésem hogy viszonylag kevés hulladékkal dolgoznak, gyakorlatilag minden gyártási hulladékot újrahasznosítanak.

Viszont ha jól tudom jellemzően a telefonok egyes alkatrészei más-más gyárba készülnek amiket ugye elszállítanak az összeszerelés helyszínére, ekkor nyilván alkalmaznak csomagoló anyagot ami az adott helyen hulladék ként végzi. De szerintem még egy közelítő értéket is majdhogynem lehetetlen megadni, főleg 1 darab telefonra lebontva.

2015. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!