Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes olcsó de viszont...

Érdemes olcsó de viszont nagyon jó belsővel rendelkező kínai telefonokat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

állítmány? venni, eladni, összetörni, célbadobóst játswzani vel... mit érdemes, mi a kérdés?


Amúgy sem aktuális, mert olcsó és nagyon jó belsővel rendelkező kínai telefon nincs. Ami kínában készül, de jó, az nem olcsó, és alma van rajta...

2015. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocs,csak már álmos vagyok :) venni.....
2015. szept. 10. 23:54
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Ha mazochista vagy akkor vegyél.

Ha gond van vele akkor meg csak pislogsz.

2015. szept. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Ne halgass rájuk, vannak a világon emberek, akiknek soha nem volt a kezében kínai telefon, és személyes tapasztalat nélkül lehurrogják! Persze olyan noname márkákat tényleg nem szabad venni, de például az ismertekkel, mint például Alcatel, ZTE, HTC, Huawei, Xiaomi - ezek nem rosszak. Persze nincs rá garancia, hogy épp nem fogsz ki egy hibás darabot, de alapjába véve egész jók!
2015. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Huawei, Xiaomi azért már nem számítanak gagyi kínai márkának. De noname cuccokat szerintem sem érdemes megvenni.


Legfőbb gondja a támogatása, 1x elrontasz valamit a rendszerben, még egy újratelepítés is esélytelen, semmi szoftveres támogatás, semmi frissítés. Na meg sokszor még a "nagyok" sem képesek adott telóra optimalizálni a rendszert, nem hogy a kicsik.

2015. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen, itt első sorban a "nagyon jó belső" a gond...ne higyjük már azt, hogy azé, mert 8 magos, már jó. socból is millió fajta lehet, gátat csak a gyártó kreativitása szabhat. simán kerülhet bele egy olyan, rendszerint mediatek cucc, ami összesen van 3-4 db modellben, amik meg a kutyát nem érdekelnek, így ha a gyártó magadra hagy frissítésben, nagy esélyel még egy normális főzött romot sem tudsz majd rárakni, mert azt a soc-ot nem támogatja...
2015. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egy percig se mondtam, hogy csak mert 8 magos egy processzor, az már jó! Nem csak ez számít persze. Ezenkívül sokat számít a magok frekvenciája (GHz), memóriája (bit), és a lapka vastagsága (nm), és persze a márka az eltérő gyártási technológia miatt! Ez az 5 mind együtt befolyásolja a processzor gyorsaságát! Na és persze a legtöbb ilyen processzor csak 4+4 magos, a valódi 8 magos elég ritka.

És azért a legtöbben sem kell annyira általánosítani a MediaTek-et, például a Xiaomi néhány típusában már Qualcomm van, a Huawei összes típusában pedig a saját márka, a HiSilicon, ez a 2 processzormárka pedig mindegyik sokkal jobb!

2015. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem is neked mondtam, hanem a kérdezőnek. neki ugyanis sejtésem szerint csak annyi fogalma van a nagyon jó belsőről, hogy jó sok magos a procija, akkor az már k_rvajó.
2015. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Képzeld hogy van róla fogalmam,de ha ilyen idegbeteg vagy akkor nem kell válaszolni.
2015. szept. 11. 20:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó kínai márkák: Huawei,Xiaomi,Oneplus,Lenovo
2015. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!