Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Netezésre megéri ennyiért egy...

Netezésre megéri ennyiért egy Ipad 1-t venni?

Figyelt kérdés

Egyrészt még nem volt egy apples termékem sem, és ki szeretném próbálni az IOS-t, másrészt pedig internetezni és filmetnézni szeretnék rajta.

Egy kicsi horpadás van a hátulján.

Ár: 25€/8 000 HUF


2015. szept. 11. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

én nem vennék. iOS 6-tal már nagyjából semmi köze nincs a jelenhez, csak csalódnál az iOS-ben.

netezni még éppen tudnál rajta, de elég lassú lenne...alkalmazásokat elég kis esélyel tudnál rá rakni, mert kevés már, amihez nem kell legalább iOS 7.

2015. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az most mi 8 000 ki lehet bírni egyszer.

Ha meg nem tetszik most mit vesztesz vagy ha nem jó ki próbáltad.

2015. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem

használhatatlan kb

2015. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elektromos kütyük néhány év alatt elévülnek. A hajdan sztárolt ájfón tudását ma 30 dollárért kapod meg.

Persze ha azt szeretnéd, egy kopott alma villogjon a hátlapon, vedd meg. De szeretném ha tudd, manapság százszor jobb tudású készülékeket kapsz 30 dollárért a neten. Csak körül kéne nézned.

NEM ÉRI MEG AZ A SZAR!!!

2015. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%

utolsó, nem iPhone-ról volt szó, és nem telefont akar venni...tabletekben viszont még mindig az iPad-ek a legideálisabbak, noha nem épp a legelső generációs.


egy iPad 4, ami már jópár éves, még elég szépen használható akármire. csak persze nehéz 50 alatt megkapni.

én is 4 év után cseréltem le az iPad 2-esem, és sem az akksijával, sem mással nem volt gondom. most meg van egy iPad mini 2-m, ami kényelmes, gyors, és az is marad még jódarabig. iPad 2 után volt egy nexus 7-em, azt cseréltem el rá, nekem egyáltalán nem feküdt a droidos tablet, akármennyire is stock rendszer volt és gördülékeny...iPad felhasználói szintjét számomra nem hozta.

2015. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!