Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Középkategóriás mobiltelefonok...

Középkategóriás mobiltelefonok (40-50ezer ft) közül Android vagy Windows Phone telefont érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Android.


Nekem is és a páromnak is volt Windowsos, egyikünk sem bírta vele két hétnél tovább.

2015. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem és mindkét testvéremnek is wp-ja van az előző telefonom is az volt és előtte volt egy androidom (galaxy mini) ami nem igazán jött be, de azóta már sokat fejlődött az android is. Váltani akarok, de nem tudom megéri-e 2015-ben android telefont venni 40-50 ezres árkategóriában.
2015. szept. 12. 09:50
 3/12 anonim ***** válasza:
1. Mi volt a probléma? Én most akarok wp-re váltani.
2015. szept. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak leszeretném váltani a telefonomat(elejtettem és nem megfelelően működik) és ha már így alakult szeretnék egy kis változatosságot, de lehet megmaradok én is a wp-nél. Sok előnye van. Gyors, nem fagy le vagy nagyon ritkán, nagy a választék a középkategóriában stb.. de pl. sok alkalmazás ami androidon elérhető wp-n nem.
2015. szept. 12. 10:17
 5/12 anonim ***** válasza:
A WP biztos gyors marad még jó darabig, nagyon lájtos a rendszer. De én nagyon utálom, nagyon korlátoz. Még megvárom a WP 10-et, ha nem javít nagyot rajta, akkor visszatérek az Androidhoz.
2015. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hogy érted azt, hogy korlátoz?
2015. szept. 12. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán JÓ válasz. Lájtos !!! Nagyon korlátoz!!! Valami értelmeset nem tudna írni az aki már ismeri.
2015. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Tessék értelmesebben: a rendszer gyors, nem akadozik, de az kamu, hogy nem fagy le, ugyanúgy újraindul magától időnként, mint az asztali oprendszer. Ez még nem baj, Androiddal is megesik.


A nagy baj a WP-vel, hogy tök zárt és nem lehet hozzáférni sem a rendszerhez, sem a fájlokhoz rendesen. Hogy mondjak egy konkrét példát is, a fájlokat nagyon körülményes rejtetté tenni. Ha új zenét rakok fel, az appok nem tudják automatikusan felismerni, át kell nézetni velük újra az egész telót. Mindig elfelejti hol tart a szám. Nincs egy rendes zenelejátszó, ami hozná egy alap androidos szintjét. Videót dettó hasonlóan nehéz kezelni.


Az én személyes tragédiám hogy 535-ösöm van, aminek a képernyőérzékenyésge katasztrofális. Ha valaki kéri, eladom szívesen, még csak fél éves.

2015. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na , az utolsó már érthető.
2015. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3.:

Elég sűrűn lefagyott, számomra logikátlan volt a menüje, herótom volt a csempéktől, ha éppen valamilyen alkalmazást futtattam, akkor nem egyszer meghalt egy közben bejövő hívástól.

2015. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!