IPhone segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Eljött az idő, hogy én is felüljek az iPhone vonatra, ezért szeretnék pár infót megtudni előre.


Elsősorban az érdekel, hogy tényleg annyira törékenyek-e, mint amilyennek mondják? Persze vigyáznék rá, de bármikor előfordulhatnak kisebb bakik, amikor esetleg leeshet, vagy megütődhet.


Az aksi gond nélkül kibír egy napot? Egy napnál többet még egyik okostelefonomtól sem vártam el, mivel az nagy csoda lenne.


Köszi!:)



2015. szept. 12. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Ha azt gondolod, az ájfón valami csodadolog, sok reklámot nézel.

Ha leúgy törik, mint a 30 dolláros kínai. Az akksija épp annyit bír, amire specifikálták.

Nem azt mondtam, hogy alapból sz.r, hanem azt, hogy semmivel nem jobb, mint az a telefon, amit épp ilyen tudással ötödáron meghozathatatsz a neten pl kínából.

2015. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Iphone 5s ből kettő telefonom volt. Egy gray és egy gold. Kisebb helyről ejtettem le nem volt baja de vigyázni kell a keretére mert az könnyen sérülhet,kophat.Miért válltam meg az iphone 5s től? Nem használtam úgy merült már vagy 15 % ot ,nekem 1 napot nem bírt ki ha használtam ,de ez ember függő,lehet az én iphonom volt szar gyári hibás. Én android mellet döntöttem (note 4) az kibír 2 napot simán.
2015. szept. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Lehet valami gond volt ott az akksival, az enyém nem merül ha nem használom, illetve egy napot simán kibír legalábbis az en használhatom mellett (Spotify, Snapchat, Messenger, Whatsapp, kamera, netezés, Mail)

2015. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért írtam valami baj lehetett enyémmel mert merült nagyon,bár ezek ebayről lettek véve.
2015. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#1 köszi, de jobb lenne, ha a kérdésre válaszolnál. Senki sem várt csodát semmitől, eléggé el vagy tévedve. :) Köszi a haszontalan választ.
2015. szept. 12. 13:05
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem, nem szeretnék most Androidos telefont vásárolni. Több éve azt használom, és szimplán nem vagyok elégedett.
2015. szept. 12. 13:09
 7/8 anonim válasza:
Szerintem k*rvára meg éri. Nekem kb fél éve van iPhone 6-om de azóta folyamatosan egy hiba nélkül működik. Szerintem ha hozzá szoksz az IOS hez utána nagyon könnyen fogod használni és nem cserélnéd le másra. Nekem egy napot intenzív használat mellett bőven ki bír. Szerintem egy nagyon jó döntés és beruházás bármelyik készülék.
2015. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
És ne hallgass azokra akik szidják az iPhone-t (ájfónt) mert azok vagy azert szidják mert még nem használtak IOS t vagy azert mert egyszerűen irigyek vagy annyiféle hülyeséget olvastak a neten amit el is hittek hogy azt hiszik nekik van igazuk... Persze előfordul hogy egy pár készülék gyár hibás vagy valamitől meghibásodik de ez a szám nagyon kicsi és ezeket ha jo helyről veszed a telefont (pl az Apple-től) akkor ezeket ingyen meg is csinálják vagy ki cserélik.
2015. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!