Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jól gondolom hogy az 5,7" és...

Jól gondolom hogy az 5,7" és a 6" már egy olyan méret, ami nem fér zsebbe? Vagy veszélyes zsebbe tenni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Galaly note 4 em van 5,7 " es kepernyo el.

Nagyon szep nagy , filmnezesre tokeletes.

Nagynak nagy az teny volt hogy majdnem kivertem a sajat kezembol de hala isten meg nem ejtettem le. Farmer nadrag zsebbol 1 cm max kilog. 6 os kijelzot nem ajanlok. Nokia lumia 1320 volt de meg antam merete miatt. Idealis kijelzo 5-5,1"( nekem)

Az hogy neked mi nem tudom. Lenyeg 1 kezzel nehez hasznalni.

Remelem segitettem

2015. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ezeket az oreg neniknek es bacsiknak gyartjak hogy szemuveg nelkul is lassak(mintha tudnak kezelni)

Szerintem ez kicsit tul nagy. Gondolj bele buszon/villamoson/metron kapaszkodsz es csak 1 kezzel tudod hasznalni.

Nekem(!) a maximum meret 4.5"

2015. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 b95 ***** válasza:

Szerintem ha nem nagyon kicsi a nadrág zsebe, akkor nem gond.

Vagyis átlagos méretű zsebbe gond nélkül el kell, hogy férjen.


Egyébként a normálisabb gyártók raknak "mini" módot az ilyen nagy telefonjaikba, azaz a képernyő tartalma lezsugorítható, és így egy kézzel is lehet gond nélkül használni.

Pl.: [link]

2015. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!