Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia 808 PureView teló...

A Nokia 808 PureView teló maximum 32 vagy 128 gigás micro SD kártyát ismer fel?

Figyelt kérdés

Valahol azt írják, hogy a 32 gigás a legnagyobb, amit felismer, valahol pedig 128 gigát írnak...


Illetve ha jó bele a 128 gigás is és beleteszek egy ilyet, akkor az nagyon lassítani fogja a telefont?



2015. szept. 14. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
én gyanítom, hogy csak 32 a valódi, de biztosra én sem tudom mondani.
2015. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!


Ellopták a telómat, de sikerült visszaszereznem, viszont a memóriakártyát kivették belőle és ezért akarom pótolni. 32 gigás MicroSD volt benne, még tavaly vettem bele, ebben a tudatban, hogy 32 GB a legnagyobb belevaló kártya. De most bukkantam olyan angol nyelvű oldalakra, ahol azt írják többen, hogy beletették a 128-asat és gond nélkül megy nekik...


Persze kártyavétel előtt biztosra akarok menni, mert semmiképpen sem akarom azt, hogy megveszek egy 128 gigásat, aztán szembesülök vele, hogy hoppá, mégsem megy...

2015. szept. 14. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem támogatott! Gyakorlatilag lehet hogy működik... Ha t eheted teszteld. Anno még nem voltak ekkora sdk. A 64 gb ossal is volt hogy nem ment mindegyik.
2015. szept. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez nagyon zsákbamacska. :/ Az a baj, hogy ha letesztelem egy adott kártyával és tegyük fel, hogy azzal megy, ezután nagy bátran veszek egy 64 vagy 128 gigásat és lehet, hogy azokkal már nem fog menni...


[link]


Többség azt írja, hogy megy neki 64/128 gigás kártyával hibátlanul, de olyan is van, akinek leállt a videófelvétel vagy a zenelejátszás, amíg 64 gigás kártyája volt, így visszaváltott 32 gigásra.


Amúgy a Wikipédia is 128 gigás MicroSD-t ír legnagyobbnak a telóhoz.


Na, most fogalmam sincs, hogy mitévő legyek... Nagyon csábító lenne, ha felismerné és ha nem is feltétlen 128-asat /annak azért már ára van/, de egy 64 gigásat beletennék. de lutrizni meg nem akarok, hogy vagy jó lesz vagy nem. :S


Lehet, ha majd arra járok, megkérdezem a sráctól, akitől tavaly vettem a telót. Bár félek, hogy nem fogja tudni.

2015. szept. 14. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!