Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánljátok...

Melyik telefont ajánljátok inkább ami maximum 70000 forint (lehetőleg kevesebb legyen) csak Samsung és lehetőleg legyen értesítési Led-je elől? (ha valaki hívott akkor az villog)

Figyelt kérdés
Persze ugye Androidos legyen. Ja még szeretném, hogy az akkumulátor teljesítménye is lehetőleg legyen jó. Sokat nem használom a telefonom, így jó lenne 2 esetleg 3 napot ha kitartana az akkumulátor.

2015. aug. 14. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:

S3 Neo.

Minden feltételedet tudja és 54.900Ft. az Emag-nál.

Van olcsóbban is "sarki GSM" garanciával, de én azt kihagynám.

[link]

2015. aug. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Motorola Moto G 3rd Gen... expansys.hu-n lehet rendelni... a szarszungot meg felejtsd el
2015. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi 2 választ, valahogyan mégis a Samsungra tippelek. Közbe nézegettem a Samsung Grand Prime telot. MI a véleményetek? Állítólag az akku is aránylag sokat bír, legalább is a leírás szerint.
2015. aug. 15. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:
a motorolanak jobb az uzemideje,stabil a rendszer rajta, optimalizalt teljesen, nem fog se fagyni se akadni neked hosszabb ido utan sem... a samurol ugyanez nem mondhato el sot... s6 alatt felejtsd el a samsungot :D fogadd meg a tanacsom ha jot akarsz :D
2015. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Grand Prime minden paraméter rosszabb az S3 Neo-nál.

Kisebb felbontás, gyengébb kijelző, kevesebb memória, kevesebb tárhely, lassabb proci, stb. nagyjából egy árban a Neo-val.

A 4,8 ill. 5col elhanyagolható méretbeli különbség.

Azon kívül, az S3 Neo azon kevés Samsung készülékek közé tartozik. amelyek jónak mondhatók, kiforrott megbízható telefon. A sok Samsung szemét között egy gyöngyszem.

Nem fagy, ha telefonálásra használod, sokáig bírja az akku.

Nekem volt és meg voltam vele elégedve.

2015. aug. 18. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az előző hozzászólást. Nézegettem az S3 Neo-t. A Grand Prime-nél azt irja az akkunál, hogy készenléti idő 550 ora, beszélgetés 17. A neo-nál 340 ora készenléti és 13 beszélgetés. A processzor szinte ugyanaz, nem?

Ja nagyon szeretem a kocka telefonokat mint pl az S2-ős amilyen volt, igy ez is tol a Grand Prime felé. Szeretem a fém oldalát. De persze fontos a működése a telefonnak. JA és jo lenne ha lenne értesitő led ha valaki hivott akkor ez villog. Nem kell mindig megnyomjam a gombot hogy hivott-e valaki. Persze ha nincs ilyen akkor belenyugszom.

2015. aug. 20. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Válaszoltam az üzenetedre.

Az S3-on van értesítő led, illetve ha volt nem fogadott hívásod, vagy üzeneted, akkor amint felveszed az asztalról, rezeg egyet.

2015. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!