Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy középkategóriás telefont, úgy 50-60 ezer huf körül?

Figyelt kérdés
, nem világmárkákra gondoltam, hanem valami olyan gyártóra, ami nem annyira közismert, esetleg új. Szerintem 2 GB ram az elég lenne nekem,1,5 MHz es proci, esetleg 1,7 es jó lenne.5 inch, első kamera, ezek jók lennének, ha lennének

2015. szept. 14. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha már mindenképp noname márka kell: Elephone P6000, UTOK Fury, Prestigio MultiPhone 7500 vagy GIGABYTE GSmart Guru G1

De nem értem, minek akarsz ilyeneket, mikor ennyiért sokkal jobbak is vannak, ismertek, például Huawei Honor 4C vagy Huawei G Play Mini !

2015. szept. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A processzorok miatt, mert a Huaweieknek 1,2 es van amiket felsoroltál.. Nekem az még egy pindurit kevés lenne, természetesen más telefonokat is meghallgatok, ha már így szóbahoztad a "közismertebb márkák" két telefonját
2015. szept. 15. 06:03
 3/5 laci-papa ***** válasza:

ehhez mit szólsz?

[link]


vagy: Honor 4C, lenovo A806, Huawei G play mini, ZTE V5 Nubia, Elephone P6000,Elephone P3000S, Cubot X9, Prestigio Multiphone 7500 32GB, Overmax Vertis Yard,Gigabyte GSmart Guru G1.


vagy itt van még az Asus Zenfone 5 2x2Ghz proci és 2Gb ram elég erős konstrukció ez is

2015. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire értesz hozzá, de a processzoroknál nem csak a frekvencia (GHz) számít a gyorsaságban! A magok száma, memóriája (bit), a lapka vastagsága (nm), és az eltérő gyártási technológia miatt maga a processzor márkája is!

A Huawei saját márkája, a HiSilicon sokkal gyorsabb processzorokat gyárt, mint a MediaTek, ráadásul a felsorolt nanamék mindegyike csak 4 magos, a Huawei-k viszont nem is 4+4, hanem valódi 8 magosak, és azok a magok is 64 bitesek, a legtöbb MediaTek viszont csak 32!

2015. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a processzorórát, sokat segített, eddig nem nagyon értettem ezeket a magokat:) és a többi telefont is köszönöm
2015. szept. 15. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!