Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-re elég egy vékony...

Iphone 5s-re elég egy vékony szilikon tok? így néz ki:https://www.google.hu/search? Q=v%C3%A9kony+szilikon+tok+iphone+5s&biw=1440&bih=732&source =lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIzNK1ysv5xwIVyNwsCh0 Ntwg3#imgrc=NQWEG2pmHBrGYM%3A

Figyelt kérdés

#vékony #iPhone #védelem #szilikon #5S #tok? vagy #töréstől?
2015. szept. 15. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést a hibás linkért akkor annyi a kérdésem egy vekony tok is megvédi vagy egy erosebbb szilkon tokot vegyek?mert ez eleg vekony bar mindegyik ilyen ugy tudom
2015. szept. 15. 19:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyik tok sem védi meg és mivel szerintem a leejtésre gondoltál hogy akkor mennyire védi meg arra elég. Elkerülheted vele azt hogy lejöjjön a festék vagy megkarcolódjon meg ilyenek.
2015. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan az vagyok, megnéztem a linket és szerintem ezt vedd meg ha tetszik mert vastagabbat nem hinném hogy találsz : )
2015. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm : )
2015. okt. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!