Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia/Microsoft Lumia 930-at...

Nokia/Microsoft Lumia 930-at érdemes lecserélni iPhone 6-ra?

Figyelt kérdés

Tavaly hosszas gondolkodás és több ember megkérdezése után,arra jutottam,hogy régi androidos telefonomat lecserélem egy Windows-t futtató Lumia 930-ra,amit félig-meddig nem is bántam meg,hiszem a kamerája az iszonyatosan jó,illetve maga a Windows is úgy tűnik eléggé stabilul fut rajta. DE ami aggaszt az a brutális alkalmazás hiány,olyan alapvető alkalmazások hiányoznak róla ami már szinte több mint szégyen. Tehát van egy felső kategóriás telefonom amit alig tudok kihasználni,mert szinte egyik olyan alkalmazás sincs rá amit használok más androidos vagy iOS-es eszközön és valószínűleg jó darabig nem is lesz rá, iPhone-ra meg szinte már köztudott,hogy ha kitalálnak egy alkalmazást,akkor iOS az első amire megjelenik és ez számomra hatalmas pozitívum, meg persze a rendszer masszív stabilitása se elfelejtendő.


Kérdésem így az lenne,hogy amint lesz lehetőségem rá lecseréljem egy iPhone-ra,vagy most,hogy hamarosan érkezik a Windows 10 mobile, az megváltoztat mindent és fel tud zárkózni a Lumia 930 és magam a Windows rendszer is?


Köszönöm,ha valaki értelmes választ tud adni.



2015. szept. 16. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező.

Lassan jönni fog a windows 10 telefonra is :)

Igy egy olyan "alkalmazás hullám" fog jönni, hogy szinte minden programot meg fogsz kapni a 930-ra ami eddig megjelent androidra illetve IOS-re. +mivel a windows zárt rendszerű tuti nem fogsz kapni virust rá, mint a droidra,ios-re(Bár ios-en kevés virus található:) ) Én a helyedben nem váltanék. De mivel ez a te döntésed igy nem akarlak befolyásolni a döntésedben, mert ha lecseréled iphonra lehet te sokkal jobban fogod szeretni, mint az eddigi 930-dat :)

2015. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ha ez tényleg így lesz,hogy windows-ra is elérhető lesznek azok az appok amik andoidra és iOS-re is,akkor azt biztosan megvárom,mert ez így lehet meg is oldaná szinte minden problémám a windows-al.
2015. szept. 16. 14:41
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
már egy jó ideje ezt ugatom, hogy winfosra semmi értelmes alkalmazás sincs... de majd jönnek a nagy "lumiját vegyé me' az vindózos, érted?" elmeroggyant fanatikusok, akik kioktatnak, hogy márpedig erre a ganéra is van minden. holott még értelmesen használható viber sincs...
2015. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
amúgy naná hogy érdemes lecserélni. én a helyedbe már az új teló színén gondolkodnék, ezt a vacakot meg elrejteném jó mélyen valamelyik fiókba. :)
2015. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Hardveresen és alapvetően szoftveresen már most jobb egy 6s-nél is, csupán az alkalmazások terén van hátránya a 930-nak, de mint ahogy előttem is mondták (és most nem az 55%-os szófosására gondolok...), a Project Astoria és Project Islandwood lesz a megoldás mindenki problémájára ;)
2015. szept. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Így van a WIN10-el nagyon meg fog ugrani az alkalmazások száma. Egyébként megkérdezhetem, hogy mik azok az alkalmazások amiket hiányolsz? Nekem eddig amire szükségem volt mindig megtaláltam. Maximum pár egyszerűbb játék amit hiányolok az Áruházból pl: Pixwords.
2015. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat.

Ha ez a Project Astoria és Project Islandwood tényleg működni fog az nagyon jó lesz.

Csak egy néhány amik hiányoznak: Olyan Facebook és instagram ami androidon és iOS-en elérhető,mert ami van az eléggé szegényes plusz sokszor össze is omlik.

Ami egyáltalán nincs és nekem nagyon kéne: Flicker, Soundcloud,Chrome böngésző ( mert az IE olyan gyenge mint a harmat..) Eredeti Youtube app,DJI GO (ez a DJI féle drónok alap feltétele), Blancpain GT series app,FIA WEC app, F1 official app (aki ismeri ezeket annak nem kell különösen bemutatni) csak egy pár ami nekem hiányzik és ez mind androidon és iOS-en remekül megvan.

2015. szept. 16. 17:45
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Facebookra nincs alternatíva, de instagramra ott a 6tag (jobb, mint a másik két rendszeren az eredeti [kollázs, több filter, képmentés, regram, stb.), Soundcloud helyett Audiocloud, Youtube helyett TubeCast,

F1-hez PitLaneOne / Racing One, stb.


Tudom, nem az eredetiek, de van alternatívájuk, és van hogy jobbak az eredetinél (6tag, TubeCast)

2015. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A Windows 10-el az MS már minden lehetőséget megad a fejlesztőknek hogy minél könnyebb legyen droidos és ios-es alkalmazásokat WP-re átírni. Úgyhogy ez már rohadtul nem az oprendszer meg az MS hibája hanem a fejlesztők hozzáállása tré a rendszerhez.
2015. szept. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tankcsara ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz 4K-S videókat nézegetni,

Ha nem akarsz offline navigációt az egész világra,

Ha nem akarsz 500 MB-os videót elküldeni email-en,

Ha nem akarsz megismerni egy olyan rendszert behálózza az egész világot és napról-napra újul és frissül...

AKKOR CSERÉLD LE!!!

2015. szept. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!