Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyek Iphone...

Szerintetek vegyek Iphone 6-ot vagy várjam meg az Iphone 6s-t?

Figyelt kérdés
Olyan véleménye érdekelne aki nem csak leszólni tudja az Iphonet, hanem tényleg reálisan látja ezt a telefont és ért is hozzá, megéri az új a pénzét? vagy a régi, kevesebb pénzért is ugyan olyan jó működő képes lenne?
2015. szept. 21. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egy örök dilemma. Mire megjön az iPhone 6s, és az ára is elfogadható szintre kerül, addigra ott leszünk pár hónapra az 7-es bejelentéstől, és azon fogsz filózni, hogy vedd meg a 6s-t vagy várj a 7-esre (és kezdődik az egész elölről).


Az egész szerintem attól függ, hogy mennyi pénzed van. Ha amint megjelenik a 6s meg tudod venni, akkor miért ne, ha viszont a megjelenés után elkezdesz arra várni, hogy a 6s ára emberi szintre kerüljön, esetleg kell a telefon most, akkor egy 6-os sem rossz választás, nincs a kettő között fényévnyi különbség.

2015. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szia,

Erre nehéz úgy véleményt megfogalmazni, hogy nem tudom számodra mi fontos egy telefonban. Nekem pl. egy iphone 5s telefonom van, nekem épp azt tetszik benne, hogy kicsi a kijelző így kényelmesen elfér a zsebemben és nagy a tárhelye (64gb).

Ha te pl. sokat fotózol, videózol akkor várd meg a 6s-t.

A9-es proci van benne A8 helyett és kétszer annyi ram, vagyis 2gb.

Tehát röviden, ha játszani és fotózni szeretnél, akkor megéri a pénzét, de ha csak hétköznapi használatra vennéd akkor elég a sima hatos is.

Mellesleg ezt a linket nézd át és döntsd el te, hiszen az értékrend mindenkinél más és más.

[link]

Remélem tudtam segíteni

2015. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megvárnod, már kapható a 6S, de iszonyú drága, a legkisebb, a 16 gigás változat is 286 000 Ft-nál kezdődik, még iPhone-hoz képest is kérdéses, hogy megéri-e!
2015. szept. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen november környékén szerintem megtudnám venni. És most egy Sony Z3asom van, szóval a képernyő nagysága miatt is döntenék most az IPhone mellett (eddig nagyon kicsi képernyői voltak). Továbbá fotózásra használnám, zene hallgatásra, internetezésre, játszani pedig nem szoktam telefonon. Most olyan 840 euró körül találtam legolcsóbban elővételben. Nem tudom mikorra menne le ez az ár 700 euró körülire.
2015. szept. 22. 06:20
 5/6 anonim válasza:

Szerintem mindenképp 6s-t vegyél.

128 gb-osat mert ha 4K-s videókat akarsz készíteni és nem csupán fotózni akkor a 32 gb-os biztosan nem lesz elég, még a 64 gb-os is csak nyüszítve és általában 10-15% az árkülönbség közöttük.

2015. okt. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Talán Magyarosi Csaba videói segíthetnek a döntésben. Előző voltam.
2015. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!