Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Telom nem erzekeli a...

HELP! Telom nem erzekeli a SIM-em. Miert? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Sams. Ace 4-em van 4.4.4-es Androiddal. Nemreg kikapcsoltam a telom kisidore. Mikor vissza kapcsoltam nem fogadta el a PIN-emet. Kiszedtem a SIM-et hatha erzekelesi problem volt. Mikor vissza raktam es a telomat is bekapcsoltam kiirta h "Nincs SIM". Valaki tudja h hogyan lehet vele erzekeltetni? (Lehet az a problema h kivan ROOT-olva a telom vagy a CM Lockert nem reg tettem fel) valaszokat koszonom.

2015. szept. 26. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Na, én azért nem babrálom, ROOT-olom a telómat, mert nagyon kockázatos root-olni, sok alkalmazás, esetleg a telefon lesz használhatatlan!

Meg amúgyis ILLEGÁLIS a telefont root-olni.

2015. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 Bődületes hülyeséget írtál. A root maga csupán egy alkalmazás, amelyen keresztül további alkalmazások hozzáférhetnek a rendszerfájlokhoz, ebből kifolyólag önmagában semmi bajt nem okozhat a telefonnak.

És dehogy illegális, jézusom. Attól hogy a gyártók nem örülnek neki (ezért van a garivesztés), attól még nem lesz illegális.


Kérdező:

Nekem is volt már ilyen, pár reboot/SIM ki-be megoldotta. De ha nem oldja meg, akkor egy hard reset/szoftvercsere garantált fix, hacsak nem a hardverrel van baj, amire pedig a szerviz az egyetlen megoldás.

2015. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2# koszonom sikerult. :D
2015. szept. 27. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!