Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom csatlakoztatni...

Miért nem tudom csatlakoztatni a belső tárhelyet?

Figyelt kérdés

Van egy tabletem nemrég frissítettem 4.1.2 JB re és azóta nem elérhető és nem is tudom csatlakoztatni a belső tárhelyet vagyis a belső sd-t

Prestigio multipad 8 Pro Duo

Mi lehet a probléma hogy tudnám megoldani?



2015. szept. 27. 09:07
 1/2 Biros válasza:

A tabletnek két fajta tárhelye lehet. Belső SD memória, ami gyárilag benne van, arra van telepítve az android és az alap programok.

MicroSD kártya, amit utólag neked kell beletenni.

Ha a belső memória nem lenne elérhető, akkor nem indulna el a rendszer. Tehát ha be tudod kapcsolni, akkor a belső memória OK.

Ha a külső memóriakártyát nem látod frissítés után, akkor:

- megpróbálhatod kivenni, visszatenni

- berakhatod másik készülékbe, megnézheted, hogy az az eszköz látja-e.

- a tabletben kipróbálsz másik microSD kártyát, hogy azt látja-e

- ha nincs sok szoftver telepítve a tableten, csinálhatsz egy factory resetet. Ez visszaállítja alapállapotba, minthat most vetted volna, de minden személyes adatod, telepített alkalmazásod el fog veszni.

- rendszerfrissítéskor elvileg keletkezett biztonsági mentés, megpróbálhatod visszaállítani a régi rendszert

2015. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válszt már megoldódott
2016. febr. 22. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!