Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G2 vagy Lg G3-at érdemesebb...

Lg G2 vagy Lg G3-at érdemesebb venni?

Figyelt kérdés

70 és 90ezer közötti összegért szeretnék,megéri a G3 az árát vagy érdemesebb G2?

Esetleg ilyen összegért mi jó választás még?


2015. szept. 27. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
G3-am van 1 hete, el is adom. A processzora nagyon kevés az óriási felbontású kijelzőjéhez, ami amúgy eléggé gyenge minőségű, egy Samsung S5 kijelzője körbeveri. Játékra szinte alkalmatlan, rettenetesen akad. A G2 nekem anno tetszett, az egy kiegyensúlyozott készülék. Tehát ha csak ez a két készülék közül szeretnél választani, akkor egyértelműen a G2. De én még rátennék egy picit és újonnan vagy használtan a fenti árban vennék egy S5-öt.
2015. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy S5-t vegyél. a világ legszar.rabb telefonja. G3-at vegyél, de a 32gb-ost abban 3GB RAM van.
2015. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Samsungot felejtsd el. Sony után váltottam rá, mert az is egy kalap f.s volt, de meg is bántam. Inkább visszatértem megint a Sonyhoz, végül az LG-hez.


A kérdésre meg: Szimplán a gyári szoftvere rossz a G3-nak. CyanogenModdal teljesen gördülékeny. Ha nekem kellene vennem, én a G3-ra voksolnék.

2015. szept. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!