Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom eldönteni, melyiket...

Nem tudom eldönteni, melyiket vegyem? (lent)

Figyelt kérdés

minden féle képpen androidos telefont szeretnék venni.

max 130-140 et szánnák rá.

Eddig az lg G4-en a note3-an és a galaxy s5-ön gondolkoztam..

Szerintetek melyik lenne jobb választás.?

másik kérdésem hogy a note 3 ugye 5,7 inch-es, az szerintetek már túl nagy egy telefonhoz? elfér egy zseb-be? elég nagy kezem van, tudom esetleg egy kézzel is kezelni vagy ez teljesen kizárt.?

Volt-e már valakinek a három közül valameik? vélemények?

Esetleg más telefont ajánlanátok, amelyek hasonló tulajdonságokkal rendelkeznek mint ezek??


Előre is köszönök mindent.. :) :D!!



2015. szept. 28. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az OnePlus One-t ajánlanám. Az mindet veri. De egyébként a te listáid közül az LG-t. Samsungok egyre szarabbak
2015. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
samsungot én többet nem veszek,az lg-t nem igazán ismerem de a g széria nem jön be,én sony,lenovo párti vagyok de ha ez a kettő akkor inkább lg
2015. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is az Lg-t ajánlom tiszta szívből, vagy lenovot, a második kérdésre a válasz az a személyes tapasztalataim alapján hogy nincs túl nagy telefon.
2015. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!