Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ér annyit az Iphoneban?

Mi ér annyit az Iphoneban?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból rákukkantottam az árra és leesett az állam. Miért kerül annyiba egy telefon, mint egy számítógép? Mit tud? Egyáltalán ki tudja megengedni magának? :O

2015. szept. 28. 19:47
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Aki gazdag, nem azért vesz iPhone-t, mert csúcsteló, nem az, hanem hogy megvillantsa mennyi pénze van, hogy ilyenre is telik!" - ne haragudj de ez a tipikus csoro magyar hozzaallas. Nem ismerlek, nem akarlak bantani, de pont erre probaltam ravilagitani a mexicoi feketemunkassal, hogyha dolgozol es tisztessegesen meg vagy fizetve, akkor nem gondolod azt hogy "Mi ér annyit az Iphoneban?"


Kulfoldon nagyon jol keresek, eszembe se jut, hgy az ajfonnal villogjak hogy nekem mennyi penzem van. Raadasul minden nap szinte csak ajfonnal talalkozok az emberek kezeben. Akkor ki a tokomnek villognek, ha mindenkinek az van?


Ha annyit keresel, hogy kenyelmesen ki tudj fizetni egy ajfont, akkor nem azzal fogsz villogni. Akkor Rolex orara meg Lambora fogsz vagyni, mert szamodra az lesz a menozes, mert nincs mindenkinek. Sajnos az atlag magyarnak mar az ajfon is qrva draga, nemhogy egy Lambo. Erted?


De a legtobb ember azzal probalja kimagyarazni a szegenyseget, hogy nem is csucstelo es nem er annyit es mindenkit atba$zott az Apple csak engem nem, mert en nem dolok be nekik...


...mindenki abban ringatja magat amiben akarja.

2015. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!