Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet androidos telefonró...

Hogy lehet androidos telefonról a kéretlen reklámokat eltüntetni?

Figyelt kérdés
Esetleg lehet hogy valamelyik program frissítés okozza, folyamatosan előugranak különböző hirdetések akkor is ha épp nem fut semmi program itt egy példa kephost.com/image/Sq4I

2015. szept. 28. 21:24
 1/7 anonim válasza:

szia,


sikerült jutni valamire, hogy mitől lehet? nálam is pont két napja jelennek meg ugyan ilyen reklámok pl menüben.

gyári menü helyett Apex launchert használok, de ahhoz utoljára júniusban jött ki frissítés, szóval nem hiszem hogy az okozza.

2015. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sikerült sajnos rájönnöm hogy mi okozza, de baromira idegesít. Kipróbáltam egy kér programot, de nem segítettek.
2015. okt. 1. 17:49
 3/7 anonim ***** válasza:
App okozza. Gondolkodj hogy mit töltöttél le mostanában, nézd meg mi fut a háttérben. (legvalószínűbb, hogy valami gagyi ingyenes játék vagy eszköz) Ha kikapcsolod az értesítőit az appnak akkor abba fogja hagyni.
2015. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jófej:D ***** válasza:
Eset megtalálja a kéretlen alkalmazást.
2015. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmi olyan nincs telepítve ami nem a playstoreból van, de am úgy néz ki hogy el tünt magától, a frász se érti :)
2015. okt. 3. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A playstoreon is lazán lehet adware, de akár trójai vírus is. Mindenki azt terjeszti, de nem annyira veszélyes crackeltet telepíteni ha ésszel csinálod.
2015. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szia,


első hozzászóló vagyok, nekem nem javult meg magától, de leszedtem ezt az appot:

ps://play.google.com/store/apps/details?id=com.qihoo.security


lefuttatása után, nem csak eltűnt a reklám, hanem gyorsult is a telefon

2015. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!