Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SŰŰŰŰRGŐS! IPhone 4s-ről mi a...

SŰŰŰŰRGŐS! IPhone 4s-ről mi a véleményetek? 16g. Még éri még venni? Nem akarok drágábbat, mert úgy is csak tönkre teszem. (lehetőleg olyanok válaszoljanak, akinek van)

Figyelt kérdés
előre is köszi :)

2015. szept. 29. 17:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Csak nálunk sok a frusztrált, akinek sosem volt, de az alaptalan véleménye mellett mereven kiáll.."


Magyarul frusztrált vagyok mert nem biztatom a kérdezőt hogy vegyen drágán egy szar telefont? :D

2015. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

10-es, igenis ennyi az ára...én lassan fél éve vettem öcsémnek egy telekomos 32 gigás 4S-t 45ezerért...és 1-2 minimális karcot leszámítva semmi baja nincs...ahhoz képest jelen állás szerint egy 16 gigás 4S rohadtul sok 40-ért...

egy 32 gigás független jelen esetben nem ér többet már 35ezernél...az a plafon, esetleg ha találsz 64 gigásat, az ér 40ezret...


használt 5S-eket már nem akarja az ember megvenni 100-ért se...85-90ért dobálják utánad...akkor mégis mennyit érhet egy 5/5C?

ott kezdődik, hogy 50-55ezer a hálózatfüggő, 16 gigás...de mondjunk 60-at...mégis jobban megéri, mint 40et kiadni egy 4 lassan elavult cuccért, amivel elég sok gondot okozott az iOS9 is...(amit hálistennek már a 2 javítással sikerült kijavítaniuk, de gyors az nem lett...).

2015. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a véleményeket! :)
2015. okt. 15. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!