Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondol valójában? Akkor...

Lacus88 kérdése:

Mit gondol valójában? Akkor egy nő, ha azt mondja: Nemrég ért véget egy hosszú kapcsolatom és most nem akarok egy újat. Kérem, hogy elsősorban lányok válaszoljanak.

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Csak egy lekoptatós szöveg.
2014. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem jössz be neki annyira, hogy igent mondjon, ezért ezt az "érzékeny" témára alapuló lekoptató szöveget süti el nálad.


Gondold el, ha Brad Pitt kopogtatna, elhajtaná ilyennel?

2014. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Pontosan azt, amit olvasol. Nem akar új kapcsolatot. Szóval hagyd.
2014. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Vagy így akar lekoptatni, vagy tényleg ez a helyzet. 22/N
2014. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha magamból indulok ki akkor pontosan azt jelenti, hogy nemrég ért véget egy kapcsoalt és nem akarok újat, mert nem tudnék rád figyelni, még az exemet szeretem, hasonlítgatnálak titeket, ha melletted lennék is még ő járna a fejemben hiszen most lett vége, nem tudnék melletted lenni mert nem lenne őszinte a kapcsolat, nem tudnék még érezni irántad semmit.
2014. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Magamból kiindulva, szerintem tényleg így van. Ha 88 a nevedben a korod, akkor kb. egyidősek vagyunk. Én ha ezt mondom, akkor így is van. és nem kifogás:)
2014. júl. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Várd ki a végét a dolognak, legyél kedves, ajánld fel hogy azért néha lehetne pár jó program amire elmehetnétek, azt majd alakulgat. Velem is igy szokott lenne egy hosszu kapcsolat után sose akarom magam rögtön lekötni, kis szabadságot akarok.. Ettől még lehet összejöttök csak majd pár hónap mulva, lehet még elmegy más fiúkkal is beszélget, dumál, azt ha te vagy a nyerő akkor veled kezd el járni.
2014. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hát vagy tényleg így gondolja vagy la akar csak koptatni...
2014. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2014. júl. 15. 14:36
 10/19 anonim ***** válasza:

biztosan van olyan, aki így koptatja le a másikat.

én személy szerint nem, nálam tényleg azt jelenti, hogy nem vagyok túl az előzőn.

Vagy még mindig szeretem, vagy az az érzés, hogy " a pasikban nem tudok bízni és akárki jönne, akár Brad Pitt (bár ő nem az esetem) mindegyiknek megmondanám.

nálam nem is feltétlenül Most, vagy Nemrég kell véget érjen a kapcsolat. Hajlamos vagyok utána még 1 vagy akár 2 évig is szenvedni, mert ilyen alkat vagyok. és akkor senki nem tud hozzám közel kerülni még az sem, aki egyéb esetben, ha békében van a lelkecském, esélyes lenne.

Van azért sok lány, akik ezt nem hülyeségből mondják.

2014. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!