Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 GOLD gáz egy fiúnak?

Iphone 6 GOLD gáz egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert vennék egy iphone 6-ot de arany színá,elöl fehér. Nekem tetszik az tény,előlapról nincs véleményem nem tudom amiatt vagy a hátlapi gold szín miatt nem tűnik -e egy fiúnak gáz? Vagy szerintetek ,kinek mi a véleménye?
2015. szept. 30. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Gáznak gáz de ne foglakozz vele
2015. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem úgy ahogy van gáz, de ahogy érzed.
2015. szept. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit érdekel más véleménye? Kinek akarsz megfelelni? Ha neked tetszik vedd meg!

Egyébként szerintem gáz, de nem a színe miatt.

Én biztos nem adnék ennyi pénzt egy telefonért - a töredékéért TELEFON-t vennék, nem brandet, a maradékot a szeretteimre vagy rászorulókra költeném. Van az a hítár, amíg aláírom hogy a minőséget meg kell fizetni, de ez már jóval azon a határon túl van.

2015. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Magyarországon kell csak megfizetni, mivel rájön egy halom adó. Meg ugye itt olyan alacsonyak a fizetések, hogy nevethetnékem támad.
2015. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az arany az elég pimp,mondjuk nekem fekete van de ha neked ez tetszik akkor ezt vedd meg.
2015. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4.

Máshol is egy túlárazott luxuscikk.

tessék:

[link]

2015. szept. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6-os, de azt is vedd akkor figyelembe, hogy míg itt nálunk az átlag fizetés nettó 90-110.000 ft (és ezzel lehet sokat mondok) ez a 110e ft olyan 400...

Azért ők ennél jóval többet keresnek, 3-4-5x-sét megkeresik az itthoniaknak, olyan viszonylatban pedig sokkalta egyszerűbb kiadni havi x dollárt egy telefonra, vagy akár 2-3 hónap félretétel után egyben megvásárolni az egészet...


Tehát, Magyarországot, még mindig ne hasonlítsuk Amerikához.

2015. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha széles társadalmi elfogadottságra vársz itthon, akkor ne vedd meg.


Ha neked tetszik, akkor igen.


Történet: nekünk mindig piros autónk volt a családban, és amikor oda jutottam, hogy szalonból hozhattam el egy kocsit, akkor kérdezte a kereskedő, hogy milyen színre gondolok. Mondom: piros. Meglepődés. Kérdeztem: valami gond van? Azt mondja: neeem, csak hát ezeket itt (körbemutat) szokták általában vinni. Oké, mondom, nekem a tucat ezüstszürke nem jön be. Válasz: végül is igazad van. :-) Erről ennyit.


Az arany nekem sem jön be (nem színem), de amikor pl. egy fehér i5-öst vettem, a legkevésbé törődtem azzal, hogy mások erről mit gondolnak. Az mondjuk nem tetszett annyira, de éppen akkor nem volt választásom, és nem a színe érdekelt (nem vagyok rasszista), hanem az, hogy tudom, mit tud, és arra van szükségem. Aki másként gondolja, annak szíve-joga, de az nem csak a telefonokról alkot így véleményt, és az a gáz, nem a gold...

2015. okt. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!