Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítene valaki? A telefonom...

Segítene valaki? A telefonom behülyült.

Figyelt kérdés
...Sony Xperia E1 telefonom van. Egyik este hallgatni akartam rajta a zenét, de azt írta ki, hogy az SD kártyám el van távolítva, miközben benne volt az eszközben. Aztán kikapcsoltam a telefont azzal a tudattal, hogy ha visszakapcsolom minden jó lesz, mert már jártam így vele. De ahelyett hogy beadta volna a kezdőképernyőt a telefon, elkezdett angolul beszélni ha hozzáértem a kijelzőhöz. Az eset óta a telefon ki van kapcsolva, és nem tudom hogy mit kezdjek vele. Nem vagyok egy okostojás a telefonokhoz, tabletekhez, úgyhogy fogalmam sincs mit kéne csinálnom. Esetleg járt már így más is? A válaszokat előre is köszönöm!
2015. okt. 1. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Már nincs meg az xperia E telom de ilyet nem csinált, esetleg ha van mentésed egy gyári visszaállítást csinálhatsz.


[link]

2015. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miután feltettem a kérdést mélyebben kutakodtam, és kiderült hogy a TalkBack kapcsolt be, de hogy hogyan, azt nem tudom. Nagynehezen és kínlódva sikerült kikapcsolnom, miközben egyfolytában magyarázott XD Az SD kártyát viszont továbbra sem ismeri fel, de még ennek is örülök hogy megoldottam. Régebben csináltam gyári visszaállítást, csak azóta meg ha bekapcsolom a telefont, akkor újra nyelvet kell választani. De azért köszönöm a válaszod! :)
2015. okt. 2. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!