Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 640-es telefonra kell...

Lumia 640-es telefonra kell valamilyen rendszertisztítót és vírusirtót alkalmazni?

Figyelt kérdés
Eddig androidos telefonom volt, és arra letöltöttem egy rendszerkarbantartó programot. Olyat nem találok az áruházban. Kell egyáltalán? Ha igen, akkor hol szerezhetem be és milyet?

2015. okt. 2. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem de ha nagyon behal a telefon egy Nokia Lumia hard reset nem árt neki, persze ha van adatmentés.


[link]


Ugyanígy kell mindet leresetleni, elvileg 640-et is mint az 520-at.


De nem kell ezt csak ha már behalt a telefon és újra akarod rakni.

2015. okt. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem android, hogy rendszerkarbantartó app kelljen hozzá hogy jól működjö. WP-re vírus sincs.
2015. okt. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cernageza ***** válasza:
100%
Nem kell, az az egy-két (kamu) alkalmazás, ami letölthető, az sem fog csinálni/találni semmit. Ez a wp egyik előnye.
2015. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de nem is szükséges, mivel az appok sandboxban futnak.
2015. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A "szakkifejezéseket " ugyan nem értettem, de lényeget, hogy nem kell, azt igen! Nagyon köszönöm a válaszokat.

Az áruházban egyébként nézegettem egy párat, de ott mindig negatív értéseket kaptak, amiket láttam!

Még egyszer, köszönöm!!

2015. okt. 3. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!