Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlanátok,...

Milyen mobilt ajánlanátok, ha? Kifejtés lejjebb

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érintőképernyős okostelefont szeretnék, márkától függetlenül szeretnék érdeklődni, hogy mit tanácsolnátok/nektek mi vált be. Leírok néhány kritériumot, amelyek fontosak lennének számomra:


- ne legyen túl nagy, szóval kb. 4 colos kijelzővel maximum

- az ára se legyen borsos, 45-50 000 ft körül lenne a legjobb

- preferálnám, ha kicsit nőiesebb lenne

- ne törjön össze rögtön, ha véletlenül leesik (nagyon vigyázok a telefonokra, de azért nagy ritkán egyszer-egyszer előfordul, hogy leejtem)

- nekem 5 éves a mobilom, szóval ennél azért komolyabb androidos rendszert szeretnék


Ti miket tudnátok javasolni? Nektek - ha esetleg passzol a kritériumokhoz - milyen mobilotok van, ami bevált és jókat tudtok róla mondani?


Előre is köszönök minden választ!



2015. okt. 3. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég nehéz, a 4"-os kijelző kilő szinte mindent.

Ami kicsi és jó, az az iPhone 5S, de az meg nem 50K, és nem Android.

2015. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha az 5" még nem rémít el, akkor ajánlanám a Microsoft lumia 535-öt vagy a 640-et (nem android, Windows Phone)
2015. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát jó, legrosszabb esetben 5 colos, mert tényleg nem szeretnék olyan nagyon nagyot. Amiket ajánlottatok, utána nézek, köszi szépen!

Azért várok még javaslatokat, és akkor max. 5". :)

2015. okt. 4. 18:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Viszont fontos lenne, hogy inkább androidos legyen.
2015. okt. 4. 19:03
 5/5 anonim válasza:
samsungot ne! nekem LG Optimus L7ii P710 van. barátomnak is. nekem tetszik, szeretem is. ezt én 2 hónapja vettem újan, de eredetileg 2éves kiadás. most 35.000-be kerül. sony telefonok is nagyon jók! androidos.
2015. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!