Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban a Z3...

Melyik éri meg jobban a Z3 compact vagy a sima Z3? Ti melyiket választanátok? Mi az elönye a kissebb telefonnak valamint a nagyobbnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 14:56
 1/4 anonim válasza:
Ha megteheted a z3-t vedd meg szerintem.Bár azt csak te tudhatod h a nagy vagy a kis telefonokat szereted :)
2015. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ui:Nekem is z3 telefonom van és imádom.Csak jót tudok róla mondani
2015. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Méretben, és teljesítményben különböznek egymástól. Én természetesen a Z3-at venném meg, mivel a Z3 Compactra kicsit több panasz szokott érkezni. Nekem Z2-m van fél éve, azt hittem, hogy méretre óriási lesz számomra. Fél év után olyan mintha egy 3"-os telefont fognák a kezemben. Szóval minimum kell az az 5,2" szerintem.

Én Z3 Compact és Z2 között variáltam anno, szerencse hogy a Z2-t vettem. Vízállóság ügyileg is ezer plusz pont a Sonynak, megjárta már a Balatont is nyáron jó párszor, és a medencét is.

2015. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. okt. 3. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!