Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?...

Milyen telefont ajánlotok? IPhone 6S, Galaxy S6, LG G4 vagy HTC OneM9?

Figyelt kérdés
Főleg a kamera érdekel, kezelhetőség, gyorsaság és a hang minősége.

#G4 #iPhone 6 #onem9
2015. okt. 4. 00:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem LG G4-em van ajánlom!
2015. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget G4 maradt illetve Iphone 6s. Még van 5 napom gondolkodni. :)
2015. okt. 5. 00:28
 13/21 anonim ***** válasza:

én fotózásra a g4-et, minden másra az iPhone-t ajánlanám :D


10-es, az iPhone nem veri a kompakt gépeket...az esetleg igaz a gyengébbekre.

még a g4 vagy épp a lumia 1020 is abban a státuszban van, hogy a komolyabb kompakt gépeket állva tudja hagyni, szóval inkább ezekre igaz a kijelentésed.

2015. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nem, az i6 veri a kompakt gépeket.
2015. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=INJHsocOx2s


Javítom: veri a kompakt gépeket, kivéve a 200ezres Sony-t.

2015. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
így már igaz. nem mondanám, hogy rossz, nekem is i6-om van, de azért igen, vannak abban a 60-80ezres kompaktok, amiket nem biztos, hogy ver.
2015. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

LG G4. Szerintem jó a felület nekem nem akad hamarosan jön rá a 6.0 kiváncsi leszek :) kamerába veri az 6s-t. Nemtom mekkora a kezed melyik méret neked az ideális nekem az 5.5 coll pont kézre áll. Gyorsaság sz.tem nem nagyon fogsz észre venni különbséget jól van optimizálva a G4 de sz.tem ebben a 6s jobb lehet. A hang... Nemtom milyen 6s-en de a G4 maxon elég hangos, sz.tem ebben is jó. Meghát azért van árkülönbség :D


Kamera: G4

Kezelhetőség: =

Gyorsaság: = (6s)

Hang: = (G4)

Ár: G4


+G4 bőr hátlap és kapsz hozzá egy műanyagot is. Benne van a dobozban mind2.

Tudsz hozzá venni QuickCircle tokot ami sz.tem elég jó. ;)

2015. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, de tényleg nem az a lényeg, hogy most verjen egy komakt fényképező gépet, mert nyílván nem lesz sosem olyan szép egy mobillal készített kép mint egy fényképezőgéppel. :D A hangra visszatérve nem a max hangerő érdekel, hogy hangos legyen, hanem szép tiszta hang és basszus. :)
2015. okt. 7. 21:21
 19/21 anonim ***** válasza:
Kb azonos tudásúak.De az LG 100ezerrel olcsóbb
2015. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
iPhone még mindig. Hidd el, pár év múlva hálás leszel magadnak, hogy még mindig ugyanolyan gyors a telefonod, mint mikor megvetted, és hogy egy új OS frissítés nem b* ssza szét az egészet. Ráadásul alumíniumból van, sokkal jobb az anyaghasználat, a 3D touch-ról, az issszonyú gyors ujjlenyomat felismerésről és a gyorsaságról nem is beszélve.
2015. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!