Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen naptár + feladat...

Létezik ilyen naptár + feladatlista app Androidra?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a kézzel írott naptáram a tabletemre, de nem igazán találtam olyan appot, ami helyettesítené egyben.


Találtam 1-2 nem rossz naptárat meg 1-2 nem rossz feladatkezelőt, de egyben nem igen. A naptárral pedig nem megyek sokra, ha a feladatokat nem tudom beütemezni, csak eseményként, pedig nem fixek... És elég olyat sem találtam, ahol fontossági sorrendbe lehetne tenni a dolgokat, ami nekem pedig fontos lenne.


Esetleg tudnátok olyan appot mondani, ami egyben tudja ezeket?

- Van benne naptár és feladatlista is.

- A feladatokat alfeladatokra lehet bontani és lehet hozzá határidőt, emlékeztetőt adni. Pl. minden napra rakja be az aznapi feladatok közé.

- Legyen napi feladatlista, amiben szerepeljen a napi rutin is.

- Lehessen a napi feladatokat fontossági sorrendbe rakni.


Pár példa, amit beírnék, hátha így érthetőbb! :)


Pl. beírom, hogy: Holnap délben találkozó és adok neki egy időpontot, beállítom a legfontosabb feladatra. Adok egy feladatot hozzá, ami 3 részből áll, 2 alrészt már megcsináltam és hétvége a határidő, közepesen fontos. És adok hozzá egyet, hogy olvasni szeretnék egy könyvből pár oldalt.


Ha megnyitnám, ezt látnám a napi teendőknél:

- Legfontosabb teendő: Találkozó délben.

- Fontos: Munkahelyi teendő 3. része.

- Nem olyan fontos: Olvasás.

És ahogy telne a nap, kitudnám pipálni, hogy megvan a teendő.


Az külön plusz lenne, ha lenne hozzá valami felület PC-re! :)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. okt. 4. 02:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Aminek még örülnék, ha lenne valami olyasmi rész a feladatoknál, hogy "majd ha lesz időm" vagy hasonló, amiknek igazából nincs határidejük és akkor csinálnám meg őket, ha van szabadidőm.

Köszi! :)

2015. okt. 4. 02:50
 2/3 anonim válasza:
De minek ez neked
2015. okt. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
"Pl. beírom, hogy: Holnap délben találkozó és adok neki egy időpontot, beállítom a legfontosabb feladatra. Adok egy feladatot hozzá, ami 3 részből áll, 2 alrészt már megcsináltam és hétvége a határidő, közepesen fontos. És adok hozzá egyet, hogy olvasni szeretnék egy könyvből pár oldalt. "
2015. okt. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!